Skocz do zawartości
Keaman

Jaki panel pod nginx?

Polecane posty

Płatny czy darmowy?

Nie ma znaczenia, ale dobrze by było, jaby był Open Source

 

 

Tylko ISPConfig z darmowych, cała reszta jest lata świetlne do tyłu.

Dzięki za rekomendacje :)

 

Najbardziej zalezy mi tutaj na stabilności i bezpieczeństwie. Wie ktoś jak pod tymi względami ma się ISPConfig w porównaniu do Ajenti lub Vestacp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

webuzo w darmowej wersji również obsługuje nginx, Nie wiem czemu tyle osób go omija może z powodu nie zrozumienia licencji która w wersji darmowej nie posiada wszystkich skryptów instalacyjnych jeżeli chodzi o autoinstalatora. Reszta działa jak w normalnej wersji.

Używam osobiście i instaluje również dla klientów. Oczywiście trzeba pogrzebać jak w każdym panelu. Nigdy nic nie działa idealnie zaraz po instalacji i dotyczy to każdego rozwiązania bo każdy panel wymaga jakiejś ingerencji by zastosować go produkcyjnie.

 

Informacja że strony:

"Webuzo Free License has the same functionality as the Premium one, but you will get access to ONLY 59 scripts."

"Note: Install Webuzo without a License key to avail the Free Version of Webuzo."

 

Demo: http://demo.webuzo.com/enduser/

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

webuzo w darmowej wersji również obsługuje nginx, Nie wiem czemu tyle osób go omija może z powodu nie zrozumienia licencji która w wersji darmowej nie posiada wszystkich skryptów instalacyjnych jeżeli chodzi o autoinstalatora. Reszta działa jak w normalnej wersji.

Używam osobiście i instaluje również dla klientów. Oczywiście trzeba pogrzebać jak w każdym panelu. Nigdy nic nie działa idealnie zaraz po instalacji i dotyczy to każdego rozwiązania bo każdy panel wymaga jakiejś ingerencji by zastosować go produkcyjnie.

 

Informacja że strony:

"Webuzo Free License has the same functionality as the Premium one, but you will get access to ONLY 59 scripts."

"Note: Install Webuzo without a License key to avail the Free Version of Webuzo."

 

Demo: http://demo.webuzo.com/enduser/

 

Nigdy nie potrzebowałem robić nic poza php install.php w ISP, zakładając że w momencie instalacji wszystkie usługi już stały z domyślnymi konfigami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×