Skocz do zawartości
prpro

Poważna strona do oceny. Pomożecie?

Polecane posty

Hej, potrzebuję Waszej pomocy w ocenie strony www.ceiba.pl :)

 

Jest to strona poważnej firmy, zajmującej się czyszczeniem książek, wyposażeniem bibliotecznym oraz sprzedażą produktów do czyszczenia, a także konserwacją archiwów, dlatego zależy mi by była zrobiona profesjonalnie, a wszelkie braki zażegnane. Dlatego też proszę Was o wszelką krytykę, opinię, wskazówkę, która pomoże rozbudować tą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. nienawidzę popupów nawet tych z życzeniami

2. menu z lewej się buguje w widoku desktopowym przy mniejszych rozdzielczościach i tabletowym

3. puste podstrony (galeria), jeśli strona nie jest jeszcze przygotowana to się jej nie umieszcza w menu, a najlepiej ustawia jako prywatną czy nieopublikowaną - zależnie od CMSa

4. wszędzie kolor tekstu czarny, ale o nas czerwony (po co?)

5. podstrony bardzo biednie wyglądają i pusto bo jest na nich sam tekst i to jeszcze krótki, a menu rozciąga stronę

6. niektóre pozycje po rozwinięciu w menu z lewej wyświetlają się błędnie przez co menu traci na czytelności i intuicyjności

7. popup wyświetla się za każdym razem po wejściu na stronę główną dalej nie chce mi się przeglądać z tego powodu, zniechęciłeś mnie wystarczająco tym popupem, przyszedłem na stronę dowiedzieć się konkretnych informacji a nie zamykać ciągle popupa

Edytowano przez Fizyda (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

apropo popupów mam takie samo zdanie... jednego jeszcze jestem w stanie znieść, jesli przy przeładowaniu zniknie. W innym przypadku od razu zamykam kartę. Czasami wchodzę na strony, gdzie najpierw wyskakuje popup, aby zapisać się do newsletter, od dołu lub od góry info o ciastkach z pozycją fixed, a przy skrolowaniu u dołu po prawej włacza sie czat z supportem "Witaj, masz problem? napisz". Chyba to jest przyczyna mojej awersji do tego typu chwytów

 

jesli chodzi o jakąś moja uwagę, to po najechaniu na przycisk on staje się czerwony, a tekst przez chwile nadal pozostaje szary. Ja bym z tego zrezygnował, ale designerem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×