Skocz do zawartości
ded

Zakup domeny z aftermarket a dodatkowe koszty

Polecane posty

Klient wymyślił sobie domenę ale trzeba ją kupić na aftermarket.pl. Jest to domena typu rem-bud.pl czyli raczej w centrum zainteresowania Pana Remigiusza, właściciela firmy budowlanej. Chcą za nią 250 zł ale wygasa w polowie stycznia. I teraz moje pytanie, jak ja kupić najtaniej. Klient jest taki średnio zdecydowany. Adres niby tozsamy z nazwą jego firmy, choć bez myslnika byłaby lepsza. Jak sie kupi tanio to ok. Domena założona rok temu. Czy oprócz kwoty którą chcę wynegocjować będą jakieś dodatkowe opłaty? Czy jak kupie ja w styczniu to aftermarket opłaci już kolejny rok i ja będę o tą opłatę do przodu? Warto próbować ustawić przechwytywanie? Na opcję nie mam czasu bo w styczniu to strona musi już działać jeśli nie na tej to na innej domenie. Jaka jest wartość takiej domeny, o ile przez rok są tam tylko standardowe reklamy?

 

Wysłane z 1+2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roothek

Domenę opłaca się samemu czyli w styczniu trzeba zapłacić ze swoich pieniążków. Znając życie jeżeli osoba już wie, że ktoś jest zainteresowany to przedłuży ją na następny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się domyślam ale jak trochę startuje to klient się zdecyduje a to w sumie jego kasa. Nie bardzo też chcę czekać do połowy stycznia a w sumie to do początku lutego bez żadnej gwarancji powodzenia.

Jak wygląda sprawa gdy się dogadam z aftermarket? Myślałem że biorę authinfo i przypinam do mojego konta ovh ale gdzieś tam czytałem że czasem chcą abym ja przeniósł do konkretnego rejestratora który będzie drozszy.

 

Wysłane z 1+2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roothek

Jak ja kupowałem tam domeny to dogadywałem się z ceną na pw i realizowaliśmy transakcje po za aftermarket (dostawałem authinfo i klient na mailu akceptował zmianę) lub przez aftermarket (Jeżeli domena zarejestrowana w AM to masz pewność, że ją dostaniesz).

Edytowano przez Roothek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Am jest właścicielem

 

Wysłane z 1+2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×