Skocz do zawartości
  • 0
Peter007

Porządna Chmura pod Wordpress + Woocommerce

Pytanie

Witam,

 

Potrzebuję Porządną Chmura pod Wordpress + Woocommerce.

 

Mam 4 sklepy oparte o te systemy. Traffic na kazdym to około 1 000 UU / dzien.

 

Aktualnie jestem w home.pl, ale to porażka totalna. Serwer działa mega wolno, często wywala error 503.

 

Co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu

39 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

  • 0

Szukasz usługi pod cztery sklepy i to jest jasne ale dalej trwasz w przekonaniu że chmura rozwiąże twoje problemy czego nie rozumiem. Przyjrzyj się ofercie Oktawave.pl

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Co polecasz ??? Daj mi kilka opcji :)

 

Zaraz usłyszysz bajeczki dlatego nie będę nic innego proponował o super skali usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0
Gość Kamikadze

No tak sprzedazowe BOTy w akcji hehe

 

Szukasz oferty, więc przedstawiciele firm je próbują zaoferować.

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0
Gość Pokuć

Nie wiem czy w powyższym przypadku będzie potrzebna chmura czy gwarantowane zasoby. Wszakże WordPress jest w stanie wykończyć nawet serwer dedykowany :)

 

Osobiście polecam kontakt z firma dhosting.pl. Mają bardzo przyjazny support i są elastyczni w doborze oferty. Być może wystarczy elastyczny web hosting przedstawiony na stronie ale może być tak że będzie trzeba czegoś silniejszego w typie VPS. Napisz co potrzebujesz, jakie wymagania i dostaniesz ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Ja za to polecę HitMe - oferta wyżej.

 

Sam posiadam u nich kilka usług (w tym 2x VPS) i jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Wybralem dhosting.pl i jest MEGA zadowolony. Panel maja super, wszystko smiga elegancko, support szybko odpowiada.

 

home.pl to porazka !

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0
Gość graczu

Wybralem dhosting.pl i jest MEGA zadowolony. Panel maja super, wszystko smiga elegancko, support szybko odpowiada.

 

home.pl to porazka !

 

No jak ktoś przechodzi z home.pl to wszystko będzie dla niego super.

 

"Panel maja super, wszystko smiga elegancko, support szybko odpowiada." - widząc taką wypowiedź i narzekanie że firmy się wypowiadają w temacie to tylko czekać do pierwszych problemów i płaczu na wht że coś ci nie działa i że firma be :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Dhosting strasznie wolny. Zagraniczne chmury laduja moja www w 2,5sek WP+Woocommerce, a na dhosting 4,5sec!

 

Sam WP smiga na dhosting super, ale z woocommerce strasznie zamula. Jak wylacze woocommerce, to strona laduje sie w 1sek!

 

Co poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Wybralem dhosting.pl i jest MEGA zadowolony. Panel maja super, wszystko smiga elegancko, support szybko odpowiada.

 

home.pl to porazka !

 

 

Dhosting strasznie wolny. Zagraniczne chmury laduja moja www w 2,5sek WP+Woocommerce, a na dhosting 4,5sec!

 

Sam WP smiga na dhosting super, ale z woocommerce strasznie zamula. Jak wylacze woocommerce, to strona laduje sie w 1sek!

 

Co poradzicie?

 

No to się zdecyduj! Działa czy nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×