Skocz do zawartości
b0niek

game-speak.pl

Polecane posty

Serdecznie zapraszamy na serwer team speak: Game-speak.pl



Nazwa serwera: Game-speak.pl



Ip: Game-speak.pl



Co oferujemy:


Ilosc slotow: 400

Serwer jest online: 24/7

Profesjonalna i mila administracja.

Szybkie lacze, dzieki czemu oferujemy bardzo niskie pingi.

Nasi konsultanci to grupa doswiadczonych i kompetentnych osob, ktorzy swoje zadania traktuja bardzo powaznie co wplywa na renome naszego serwera.

Poszukujesz kompanow do gry? Metin2, League of Legends, Cs GO, itp. znajdziesz ich u nas.

Najlepszy sprzet dedykowany.

Najlepsze systemy zarzadzania i zabezpieczenia.

Szybka i sprawna pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

 

Serdecznie zapraszamy na serwer team speak: Game-speak.pl
Nazwa serwera: Game-speak.pl
Ip: Game-speak.pl
Co oferujemy:
Ilosc slotow: 400
Serwer jest online: 24/7
Profesjonalna i mila administracja.
Szybkie lacze, dzieki czemu oferujemy bardzo niskie pingi.
Nasi konsultanci to grupa doswiadczonych i kompetentnych osob, ktorzy swoje zadania traktuja bardzo powaznie co wplywa na renome naszego serwera.
Poszukujesz kompanow do gry? Metin2, League of Legends, Cs GO, itp. znajdziesz ich u nas.
Najlepszy sprzet dedykowany.
Najlepsze systemy zarzadzania i zabezpieczenia.
Szybka i sprawna pomoc !

 

 

oh dio...

 

Po pierwsze - to raczej nie jest miejsce na reklamowanie TS'ów.

Po drugie - "Serwer jest online: 24/7" - trudno żeby serwer nie był online 24/7...

Po trzecie - Profesjonalna i miła administracja - profesjonalnie to zrobiliście rangi "spier*" lub ikony tux'a na spacer'y, no i wordpress'a na stronie: http://game-speak.pl/

Po czwarte - szybkie łącze - podatne na ataki

Po piąte - tych "konsultantów" to zatrudniacie? :D Doświadczenie w obsłudze TeamSpeak'a to ma chyba każdy kto z niego korzysta...

Po szóste - "najlepszy sprzęt dedykowany":

10  waw-lim-rt3-ae2-1206.hosteam.pl (91.216.191.74)  22.275 ms  26.898 ms  25.965 ms
11  unused-91-216-191-26.hosteam.pl (91.216.191.26)  38.195 ms  43.868 ms  41.193 ms
12  vps6305.htvps.pl (178.217.184.191)  35.375 ms  36.120 ms  34.626 ms

Mówisz o tym najtańszym VPS na OpenVZ? :D

Po siódme - "systemy zarządzania i zabezpieczenia" :

U2o3cJP.png

 

Ciekawi mnie czy Debian Wheezy jest tam update'owany... O jakich "najlepszych zabezpieczeniach" mówisz, hm?

 

Summa summarum - jeżeli już gdzieś coś wklejasz - zastanów się dwa razy gdzie to robisz, bo inaczej "renoma" "game-speak.pl" nie będzie taka jak byś chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli są ogarnięci to przyjmą krytykę na klatę i poprawią swoje usługi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@spoofy

 

Najs :)

 

@topic

Gdzie jest ta profesjonalna strona?! Czyżby profesjonalna i doświadczona obsługa nie umiała jej wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Heh, dzięki :P

No bo ja nie do końca chciałem "zjechać", ale jak widzę po raz n-ty i ludzie nie rozumieją.... no to w końcu ten jeden raz poniosło mnie :)
Może na gimbusów działają te puste słowa - ja tam jednak wolę weryfikować - inaczej 2be też mógłby się reklamować jako "najbezpieczniejszy i bezawaryjny hosting"...

 

Nikt nie jest idealny, ale ceni się tych którzy potrafią trzeźwo spojrzeć na wszystko, tym bardziej na to co (i gdzie!) się reklamuje. Pseudologia w internecie, w szczególności wśród młodszych użytkowników to plaga, szeroko pojęty marketing i reklama mają też swoje standardy, ale kłamanie w taki sposób jest naganne i zawsze przeze mnie będzie piętnowane - niezależnie czy jest to projekt gimbusa, małej firemki czy dużego rekinal Koniec końców poważni klienci wolą wiedzieć że np. jego usługa ma pewne minusy w tej cenie i ewentualnie musiałby wydać realnie tyle i tyle żeby było lepiej - ale lepsze to niż mydlenie oczu i płacz jak coś się stanie.

 

Anyway, autorowi życzę wszystkiego dobrego i jak najlepszego TeamSpeak'a - oferuję pomoc, administrację albo najlepszy (i to nie są ccze słowa ;) ) w Polsce hosting pod TeamSpeak'i.

 

Ale fakt - zapomniałem że idą święta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×