Skocz do zawartości
Gość Łukasz Tkacz

Wybór monitora 24" 1920 x 1200 px

Polecane posty

Gość Łukasz Tkacz
Cześć!

Szukam monitora jak w temacie - 24" z rozdziałką 1900 x 1200 px do pracy biurowej, głównie siedzenie przy kodzie.

Mam już jednego Della U2415 i jestem z niego bardzo zadowolony. Zakup będzie na firmę, więc zdecydowanie z FVAT - są na allegro takowego w okolicach 950 zł (refurby, ale to chyba nie problem).


Zastanawiam się jednak, czy może by nie wziąć czegoś innego. Np. HP LA2405x (~400 zł), NEC EA243WM (380 zł) czy może HP ZR2440W (650 zł).

Ukrywać nie będę, chodzi o cenę. Obecny to bajka, ale jeżeli można kupić taniej refurba z podobnymi parametrami to w sumie dlaczego nie - i nie wiem czy wtedy warto przepłacać :)


Tak więc jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ciężko bedzie kupić 16:10 nowy, raczej 16:9 (1920x1080). Jak będą 16:10 to jakieś stare modele itp...

 

Poluj na IPS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kilka lat temu kupiłem HP LP2465 a teraz kupiłem DELL U2413.

Oba monitory mają 1920x1200px i kupiłem je jako uzywane na fakturę.

 

Tego Della mogę z czystym sumieniem polecić.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

No właśnie ten Dell też mi teraz chodzi po głowie. W sumie nie wiem czy lepiej U2413 czy jednak drugiego U2415.. W tym drugim przypadku przynajmniej mam już wiedzę z tym, czego mogę się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jaki masz wzrok, ale przy tej wielkosci raczej juz widac piksele. Ja bym poszukal monitora 4k, obraz jest o wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×