Skocz do zawartości

Polecane posty

Hosting kiedyś prowadzili chłopaki ode mnie - z Zamościa. Potem przejął ich Andrzej Kastelik (jee.pl, boo.pl), następnie sprzedał markę aktualnemu administratorowi - Jakubowi. Teraz hosting wrócił pod stare skrzydła (boo.pl) i doszły bodajże dwie nowe osoby do zespołu - może ruszy coś ku lepszemu.

Nie mniej, opinie znajdziesz na Pecetowicz.pl (opinie od momentu, kiedy to Jakub Jeruzal przejął markę aż do wczoraj, czyli odkąd wrócili pod skrzydła poprzedniego właściciela).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie doszedł, do żadnego boo.pl - po prostu nowy właściciel nie ma firmy... i dodaje co chwilę dane firmy boo.pl - Rozmawiałem z Andrzejem K. - właśnie zablokował stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam wlasciciela. Chcial ode mnie nowa strone i cisza do teraz. :-D

Nadal jest pod skrzydlem P. Jakuba J, ktory nie ma firmy.

Strona i sam panel to epoka kamienia lupanego. Natomiast na serwerach strach czegos dotknac. Aktualizacji to one nie pamietaja.

 

Poki zadna firma tego nie wezmie, albo sam Jakub nie zalozy firmy i nie zatrudni ogarnietych osob to niedlugo to sie rozleci.

 

Jak ja sie tam rozgladalem to wiekszosc rzeczy nie dzialalo.

Sinus bot do tsa na cracku dziala. Brak licencji ts3. Duzo mozna pisac.

 

Ogolnie to nie polecam. Jest wiele innych profesjonalnych, tanich hostingow.

 

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

Edytowano przez dawidryba11 (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez pewien czas to forum miało z głowy te całe "problemy" poważnych (sarkazm) firm game hostingowych. Musicie na nowo to wznawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Przez pewien czas to forum miało z głowy te całe "problemy" poważnych (sarkazm) firm game hostingowych. Musicie na nowo to wznawiać?

 

Fora gamehostingowe raczej wymierają śmiercią naturalną :)

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez pewien czas to forum miało z głowy te całe "problemy" poważnych (sarkazm) firm game hostingowych. Musicie na nowo to wznawiać?

 

 

Sarkazm, nie sarkazm, ale bardzo dobrze, że istnieje taki "pod głoszony" temat o śmieciowym netshoot.pl - przestroga dla niedoszłych klientów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy Serdecznie



Z dniem 05.12.2016 informujemy państwa iż NetShoot.pl podlega stale pod firmę:



ZAKŁAD USŁUGOWY RTV MAREK BRZEZIAK


ul. Wojska Polskiego 26A


REGON: 450069747


NIP: 7180027776,




Owe dane naszej firmy będą stale widoczne na naszej stronie hostingu oraz nie ulegną zmian



Z Poważaniem


Zespół NetShoot.pl - Serwey Gier Multiplayer


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witamy Serdecznie

Z dniem 05.12.2016 informujemy państwa iż NetShoot.pl podlega stale pod firmę:

ZAKŁAD USŁUGOWY RTV MAREK BRZEZIAK

ul. Wojska Polskiego 26A

REGON: 450069747

NIP: 7180027776,

Owe dane naszej firmy będą stale widoczne na naszej stronie hostingu oraz nie ulegną zmian

Z Poważaniem

Zespół NetShoot.pl - Serwey Gier Multiplayer

 

 

Jest mały problem, ta firma nie może prowadzić hostingu :lol:

3313Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH I OPTYCZNYCH DZIAŁALNOŚĆ PRZEWAŻAJĄCA
4754Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ELEKTRYCZNEGO SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
Edytowano przez Suspect121 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to slynne przyslowie brzmialo? "Tonacy brzytwy sie chwyta". Ewidentnie P.Jakub nie ma nawet podstawowej wiedzy na temat swojej "dzialalnosci", o ile mozna to tak nazwac.

 

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witamy Serdecznie

Z dniem 05.12.2016 informujemy państwa iż NetShoot.pl podlega stale pod firmę:

ZAKŁAD USŁUGOWY RTV MAREK BRZEZIAK

ul. Wojska Polskiego 26A

REGON: 450069747

NIP: 7180027776,

Owe dane naszej firmy będą stale widoczne na naszej stronie hostingu oraz nie ulegną zmian

Z Poważaniem

Zespół NetShoot.pl - Serwey Gier Multiplayer

 

 

Dziwne, że w ciągu 24H od momentu zablokowania strony przez Andrzeja, udało Ci się dogadać z właścicielem powyższej firmy o współpracy... śmierdzi na kilometr...

 

Zwłaszcza, że powyższa firma jest zarejestrowana w Łomży, a nie jaki Jakub J. jest z kołobrzegu - odległość ponad 500KM... ładnie :)

Edytowano przez Pokes (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Dziwne, że w ciągu 24H od momentu zablokowania strony przez Andrzeja, udało Ci się dogadać z właścicielem powyższej firmy o współpracy... śmierdzi na kilometr...

 

Zwłaszcza, że powyższa firma jest zarejestrowana w Łomży, a nie jaki Jakub J. jest z kołobrzegu - odległość ponad 500KM... ładnie :)

 

Pewnie nie było bliżej wujka który by się podłożył :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Pewnie nie było bliżej wujka który by się podłożył :)

 

Może i tak być, nie wątpię w to, ale wujkowi sprzedał tak naprawdę puszkę pandory. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Szef tej działalności posiada własny sklep z usługami rtv i rozmawiając z tą osobą postanowiliśmy oddać hosting w ręce tego pana. Co ma firma wraz z sklepem rtv do hostingu. Firma to firma która bierze odpowiedzialność za wszelkie sprawy i działalności, dodam iż posiadam z tym panem podpisaną legalną umowe na działanie netshootu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Jak wytknąłem mu błędy ortograficzne nazywając go tłumokiem nasłał na mnie swoich kumpli, że mam go nie nazywać debilem ( :rolleyes: ) podsyłając screeny z jakiegoś forum wmawiając mi że to ja i dostałem groźby, że "naplują mi w ryj ale najpierw mnie dopadną na mieście ( :lol::lol::lol::lol: ). Ktoś tu nie lubi grzebania w jego papierach, gość ma umowę o pracę na czas określony z Markiem Brzeziakiem - do tego nazywa się on w tej umowie SZEFEM netshoot Brzeziakowi jako właścicielowi nawet dostępu do panelu administratora nie dał... No i co najważniejsze - jego ortografia. Przejrzyjcie temat na pecetowiczu.

Burdel na kółkach since 2010.

Edytowano przez l3szcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawy jest ostatni news o nowej maszynie w OVH - Paryż. Zainteresował mnie ten temat, bo w p19/dc1 są tylko najwięksi klienci, którzy mają konkretne potrzeby + sprzęt własny ovh. No i wiele się nie pomyliłem bo maszyna nie jest w Paryżu a w Roubaix.. Ciekawe skąd ten Paryż, ale pewnie z whois (swoją drogą jak to możliwe że właściciel nie wie gdzie zlokalizowana jest maszyna, skoro przecież ją kupował i otrzymał taką informację na stronie OVH).

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy whois jest jednoznacznym stwierdzeniem ze maszyna jest z danego miasta? Mam kilka klas w roznych DC a lokalizacja wskazuje warszawe, wiec nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ubnoob - Informujemy że w ovh posiadamy dwie maszyny a nie tylko jedną dodatkowo dodam iż ta maszyna która pan opisuje wyraźnie mamy napisane w panelu iż pochodzi z Paryża nie wiem w czym pan tkwi problem.

 

@l3szcz - Sprawa chyba dziś z panem została wyjaśniona z panem (Piotrem) z tego co my się orientujemy, jeżeli ma pan jeszcze jakieś wątpliwości zapraszamy do ponownego kontaktu.

 

 

@TYM - My posiadamy w jednej lokalizacji dwie rożne maszyny, prosilibyśmy aby pan z nami się oficjalnie skontaktować w celu podania nam informacji z jaka maszyną ma pan problem.

 

@POKES - Pan Jakub nie może otworzyć własnej działalności z powodu po 1 iż ma problemy zdrowotne i to są jego prywatne sprawy a dodatkowo obecnie przebywa za granicami kraju. i w tym celu wolał znaleźć osobę która zajmie się prawnie hostingiem. Jeżeli miałby pan jakieś dodatkowe pytania proszę o kontakt z nami a my panu wszystko wyjaśnimy wraz z szczegółami.

 

Pozdrawiamy Serdecznie

Zespół NetShoot.pl

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

Jak wytknąłem mu błędy ortograficzne nazywając go tłumokiem nasłał na mnie swoich kumpli, że mam go nie nazywać debilem ( :rolleyes: ) podsyłając screeny z jakiegoś forum wmawiając mi że to ja i dostałem groźby, że "naplują mi w ryj ale najpierw mnie dopadną na mieście ( :lol::lol::lol::lol: ).

Za czasów mojej TFU! Gimbazy takie teksty leciały na porządku dziennym. Jak przyszło co do czego to kozacka ekipa poruszała się po mieście kanałami żeby tylko nikomu nie rzucać się w oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Właśnie poczułem się jak jakieś 10 lat temu za czasów hostingów sprzedawanych na Allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×