Skocz do zawartości
iCash.pl

iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium

Polecane posty

iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium!

Witamy serdecznie!

Serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się w iCash.pl - serwisie obsługującym mikropłatności SMS Premium!

Chciałbyś zmonetyzować swoją ofertę?

Płatność przy pomocy SMS-ów premium to najszybsza i najprostsza metoda!

Zapewniamy całą gamę stawek od 50 groszy po 25 złotych netto, wysokie prowizje oraz skuteczne rozwiązania techniczne.

W przeciwieństwie do innych sieci nie przetrzymujemy Twoich pieniędzy - w każdej chwili możesz wypłacić nawet 90% aktualnie zdobytych środków!

Nie posiadasz działalności gospodarczej? Nic nie szkodzi!

Rozliczamy się przy pomocy zwykłych rachunków, jak również faktur VAT.

Do każdego naszego klienta podchodzimy elastycznie i indywidualnie!

Nie wymagamy też żadnych zbędnych formalności.

Wystarczy, że się zarejestrujesz i od razu możesz zacząć zarabiać!

Prawda, że proste?


Cenimy kontakt z każdym Partnerem, więc nie wahajcie się do nas napisać:
Email: wspolpraca@icash.pl
Telefon: 58 776 40 25
Skype: iCash pl
GG: 60977215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferujemy prowizję na poziomie 45%, jednak przewidujemy również możliwość negocjacji stawki.

 

W celu omówienia szczegółów współpracy, prosimy o skontaktowanie się z nami pod mailem: wspolpraca@icash.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: http://www.webhostingtalk.pl/topic/55546-icashpl-jakis-przekret/?hl=icash

Po drugie: stawki sms to co najmniej 49%, a 50% to norma. Nie wiem jak Wy chcecie zachęcić klientów skoro są firmy już działające i sprawdzone czyli wiarygodne oferujące dużo lepsze stawki. Jeśli na wejściu macie gorszą ofertę od konkurencji której jest cała masa, nie wiem kto miałby z takiej oferty skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłacie takie ilości spamu, że to tragedia.

 

Żeby było śmieszniej, konta które zostały 24h wcześniej, również dostały maile. Ciekawe jakim cudem...

 

Możesz wyjaśnić bo tak jakoś mało składnie a temat + tz spam mnie bardzo interesuje byśmy wycieli po całości co trzeba jak by komuś przyszło do głowy wysyłać taki śmietnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fizyda

Już się odnieśliśmy do przytoczonego tematu. Gdybyśmy nie byli legalnie zarejestrowaną firmą, nie moglibyśmy podpisać z żadnym agregatorem płatniczym umowy na świadczenie usług.

 

Oferujemy możliwość wypłaty aż 90% środków z konta, gdzie konkurencyjne serwisy umożliwiają maks. 80%. Co więcej, zazwyczaj odbywa się to tylko na umowach o dzieło.

 

My oferujemy nie tylko rozliczenie przy pomocy rachunków i faktur, ale także dla chętnych umowy o dzieło. Jesteśmy naprawdę elastyczni!

 

Aby się u nas zarejestrować nie potrzebne jest podanie adresu czy pesel. Nie wymagamy również weryfikacyjnych przelewów. Wystarczy imię i nazwisko, mail oraz hasło.

 

Jak najbardziej możliwa jest negocjacja stawki.

 

@PrecelusMaximus
Jeśli ktoś otrzymał zdublowaną propozycję - przepraszamy. W natłoku maili mogło się zdarzyć, niemniej cieszymy się, że maile zostały dostrzeżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Możesz wyjaśnić bo tak jakoś mało składnie a temat + tz spam mnie bardzo interesuje byśmy wycieli po całości co trzeba jak by komuś przyszło do głowy wysyłać taki śmietnik?

Pisanie posta na telefonie to słaby pomysł. Poprawiłem.

 

Akurat mam domeny na których mam po 40 kont pocztowych - często usuwam konta i zakładam nowe. Na 50 przyszedł spam, bo dostałem zgłoszenia. 4 konta założyłem 24h wcześniej i dałem do nich dostęp klientom.

 

 

Jeśli ktoś otrzymał zdublowaną propozycję - przepraszamy. W natłoku maili mogło się zdarzyć, niemniej cieszymy się, że maile zostały dostrzeżone.

 

Tak przez 20 zirytowanych ludzi i mnie bo musiałem się nasłuchać. Podobne natręctwo co chodzenie pewniej grupy religijnej (czy jak to nazwać) po mieszkaniach i pukanie do drzwi.

Edytowano przez PrecelusMaximus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fizyda

Już się odnieśliśmy do przytoczonego tematu. Gdybyśmy nie byli legalnie zarejestrowaną firmą, nie moglibyśmy podpisać z żadnym agregatorem płatniczym umowy na świadczenie usług.

 

Oferujemy możliwość wypłaty aż 90% środków z konta, gdzie konkurencyjne serwisy umożliwiają maks. 80%. Co więcej, zazwyczaj odbywa się to tylko na umowach o dzieło.

 

My oferujemy nie tylko rozliczenie przy pomocy rachunków i faktur, ale także dla chętnych umowy o dzieło. Jesteśmy naprawdę elastyczni!

 

Aby się u nas zarejestrować nie potrzebne jest podanie adresu czy pesel. Nie wymagamy również weryfikacyjnych przelewów. Wystarczy imię i nazwisko, mail oraz hasło.

 

Jak najbardziej możliwa jest negocjacja stawki.

 

 

W każdej firmie oferującej obsługę płatności SMS Premium jaką znam jest w ofercie umowa o dzieło dla osób prywatnych oraz faktura dla firm. Może znajdą się jakieś firmy oferujące tylko fakturę jeśli swoją ofertę kierują tylko dla firm.

Każda taka firma która chce oferować obsługę płatności osobą prywatnym musi rozliczać to na zasadzie umowy o dzieło ponieważ tylko tak będzie to zgodne z prawem. Moje pytanie w tym miejscu, skoro prawnie wygląda to tak jak pokrótce opisałem to jakim cudem można założyć u was konto bez podawania danych osobowych takich jak adres czy pesel które muszą być zawarte w umowie o dzieło?

No sorki, albo nie wymagacie tego ponieważ nie podpisujecie zgodnej z prawem umowy, czyli umowa jest nieważna, a tym samym nie działacie zgodnie z prawem. Jest też opcja, że nie rozliczacie jako zleceniodawcy w imieniu zleceniobiorcy który jest osobą prywatną podatku dochodowego w jego imieniu bo, aby to zrobić musicie mieć te dane co też nie jest zgodne z prawem.

 

Wypłata 80/90% zgromadzonych środków w ciągu 24h staje się powoli standardem, większość firm już taką opcję posiada, a reszta wprowadza i nie zrobiła tego z tego powodu że działa na rynku od wielu lat i wymaga to często zmian nie tylko w systemie, ale i regulaminach/umowach.

 

Więc resumując, cobyście nie napisali to tylko jest więcej niejasności, podejrzeń i pytań. To że odnieśliście się do tematu którego podlinkowałem, ma niewielkie znaczenie wręcz stawia was w jeszcze większym świetle jako podejrzaną firmę ponieważ odnieśliście się do problemu z krs/nip tydzień temu (co powinno być wystarczającym czasem na uzupełnienie wszystkich formalności), a tych danych nadal nigdzie nie ma.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fizyda

Już się odnieśliśmy do przytoczonego tematu. Gdybyśmy nie byli legalnie zarejestrowaną firmą, nie moglibyśmy podpisać z żadnym agregatorem płatniczym umowy na świadczenie usług.

 

Uwaga od mnie.

 

Podajcie dane firmowe na stronach.

Przestańcie wysyłać spam.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fizyda

 

Do wypłaty środków w naszym serwisie, potrzebne jest uzupełnienie takich danych jak: PESEL oraz adres. Do samego utworzenia konta nie jest to konieczne.

 

Cały nasz system i jego działanie jest jak najbardziej zgodne z prawem.

 

Wypłata 90% środków jest u nas od początku, nasi klienci mają możliwość natychmiastowej wypłaty pierwszych zarobionych pieniędzy.

Nawiązaliśmy już współpracę z paroma poważniejszymi firmami i osobami fizycznymi, i zarobione przez naszych klientów środki zostały im już wypłacone.

 

Zachęcamy do utworzenia konta w naszym serwisie i samodzielnego przetestowania naszych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@icash.pl A może odniesiecie się jakoś do wysyłania niezamówionej informacji handlowej?

Bo jak na razie pierwsze skojarzenie z firmą icash.pl = spamerzy.

  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dostaniemy REGON? NIP? - w Polsce takie rzeczy załatwia się naprawdę szybko. Na ten moment nikt rozsądny nie powierzy wam usług SMS premium skoro na rynku są bardziej wiarygodni dostawcy z wyższymi stawkami ;) - każdy z nich podaje te dane na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Regon jest już na drugi dzień od złożenia wniosku. NIP zwykle kolejny dzień później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największa konkurencja (normalny serwis) to homepay.pl a tam mamy 49-51%.

Kasy również nie przetrzymują.

Dla was najlepiej będzie gdy takie same ramy zrobicie to może się przebijecie przez to wąskie gardło.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działamy od wielu lat na polskim rynku i nigdy nie spotkaliśmy się w branży z praktyką, aby składając biznesową propozycję prosić o zgodę odbiorcę.


REGON i NIP otrzymuje się pocztą, więc niemożliwym jest, żeby otrzymać go w 2 dni po złożeniu wniosku. Niestety, w polskich urzędach każda firma traktowana jest inaczej. To, że jednej firmie udało się szybciej uzyskać dane formalne, nie znaczy, że w każdym przypadku tak jest, na naszą niekorzyść w tym momencie.


Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie i elastycznie. Jak najbardziej możliwa jest negocjacja stawki. W tym celu prosimy o kontakt pod naszym adresem mailowym: wspolpraca@icash.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No teraz trochę jest inaczej. Np. w CEIDG firma jest widoczna praktycznie od razu i tam można sprawdzić NIP/REGON po rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 16 listopada (od dnia wizyty na forum) nie potraficie wskazać własnego REGONu/NIPu?

 

Na podstawie wniosku CEIDG-1 zostanie również nadany numer REGON - w ciągu 7 dni od dnia złożenia wniosku (jego brak nie stoi na przeszkodzie w prowadzeniu firmy) oraz NIP - w ciągu 3 dni od dnia złożenia wniosku (do tego czasu nie należy wystawiać faktur).

Na jakie dane wystawiacie faktury?

 

Działamy od wielu lat na polskim rynku i nigdy nie spotkaliśmy się w branży z praktyką, aby składając biznesową propozycję prosić o zgodę odbiorcę.

Od wielu lat ... tak - bez firmy i domeny z którą historią (niedawno kupiona na aftermarket.pl) ;). Polskie prawo chociaż znacie? Eksperci od wielu lat na rynku chyba znają?

 

E-mail wysłany zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.) oraz dyrektywą UOKiK: “Dopuszczalne jest przesłanie na adres e-mail pytania czy adresat zgadza się na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowej”.

Dopuszczalne jest wyłącznie pytanie - nie wolno przedstawiać w nim oferty jeżeli wcześniej nie została wyrażona taka zgoda.

 

Nie dostałem od was spamu ale z tego co słyszę to była typowa oferta. Na przyszłość polecam innym korzystać z tego sposobu: https://niebezpiecznik.pl/post/jak-walczyc-ze-spamerem/

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

Dopuszczalne jest wyłącznie pytanie - nie wolno przedstawiać w nim oferty jeżeli wcześniej nie została wyrażona taka zgoda.

Milion maili z pytaniem "czy możemy ci zasrać skrzynkę naszą oferta" również winno być uznane nie tylko jako spam ale i jako nałaźliwość i zakłócanie miru domowego. Pomijam już działanie na szkodę operatora skrzynki pocztowej który musi te maile przetworzyć i trzymać do momentu ich skasowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pan z icash.pl coś kręci. Temat jeszcze chwile (kilka dni) powisi, do czasu przekazania danych firmy. Potem wylatuje razem z kontami.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrehabilitowali się..

 

REGON: 365923029

 

Spółka w organizacji, tak jak sądziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego ten REGON nie kieruje na adres firmy? Albo coś źle szukam w bazie CEIDG..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo:

1. CEIDG nie przechowuje danych spólek

2. REGON jest przedwczorajszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×