Skocz do zawartości
kolorek1

VestaCp problem z cms

Polecane posty

Witam. Mam pytanie. Czy w vescie jest coś takiego jak stronka dla klienta gdzie można ustawiać usługi itp? Czy to tylko panel do dodawania kont a reszte samemu trzeba pisać? Jeżeli tak znacie coś co jest już z panelem cms i nie trzeba tego ręcznie pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o jakich usługach mówisz dla klienta? Vesta to panel obłsługi kont hostingowych. Nie stworzy, nie wgra za ciebie cms typu wordpress i go nie zainstaluje, jeżeli o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To vesta posiada logowaine klienta - Zakładasz pakiet, określając poszczególne wartości jak np. wielkość dysku czy transfer. Dodajesz klienta i określasz jaki pakiet dany klient może używac, klient może się zalogowac do panelu i sobie go konfigurować. Sprawdź demo na stronie vesty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

yyy...

 

Tworzysz z konta admina nowego użytkownika i wysyłasz dane klientowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO ja wiem lecz chodzi mi o to że na stronie np będą pakiety i zamawiania jak ktoś opłaci automatycznie dodaje konto itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W boxbilling jest taka opcja i można dodać sobie pakiety, podłączyć serwer itp. Jest moduł od tego odpowiedni.

 

Do innych pewnie również możesz sobie zrobić. Jest dostęp do API.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W Boxbillingu sobie wyklikasz w panelu wszystko. Kwestia wrzucić jeden plik na FTP.

 

W przypadku tworzenia przez API musisz napisać cały system rejestracji z wykorzystaniem API. http://vestacp.com/docs/api/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×