Skocz do zawartości
Kolopik

Szukam oferty płatności sms/online

Polecane posty

Witam, poszukuję płatności na stronę www. Szukam oferty na zakup kodów online (przelew i sms), gdzie będę mógł pobrać bazę kodów, które otrzyma kupujący. Wszystko oprócz Dotpay.

 

Oferta dla osoby fizycznej, nie firmy. W miarę prosty sposób rozliczania się. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homepay wygląda ciekawie, jednak ich "wymagania www" mi nie odpowiadają, bo każą podać na stronie swoje dane, tj. adres, imię, nazwisko itp. Płatna rejestracja na mojej www ma za zadanie pozbycie się trolli, które zalęgły mi się na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Homepay.pl. Co do ich panelu - od niedawna mają zupełnie nowy, który nie jest najgorszy.

 

 

Homepay wygląda ciekawie, jednak ich "wymagania www" mi nie odpowiadają, bo każą podać na stronie swoje dane, tj. adres, imię, nazwisko itp. Płatna rejestracja na mojej www ma za zadanie pozbycie się trolli, które zalęgły mi się na forum :)

 

A w jaki sposób zamierzasz później ewentualnie wypłacić tę kwotę, a następnie rozliczyć się z urzędem skarbowym, nie podając tych danych? To jest pośrednictwo finansowe, a nie gra. To, że są serwisy, które tych danych nie wymagają, nie znaczy, że działają zgodnie z prawem, a Ciebie ono nie obowiązuje.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Homepay.pl. Co do ich panelu - od niedawna mają zupełnie nowy, który nie jest najgorszy.

 

 

 

A w jaki sposób zamierzasz później ewentualnie wypłacić tę kwotę, a następnie rozliczyć się z urzędem skarbowym, nie podając tych danych? To jest pośrednictwo finansowe, a nie gra. To, że są serwisy, które tych danych nie wymagają, nie znaczy, że działają zgodnie z prawem, a Ciebie ono nie obowiązuje.

Oni wymagają tych danych na stronie www, na której będę pobierał opłaty. Spróbowałem, zobaczymy czy zaakceptują. Z reguły ile czasu zajmuje im aktywacja nowej usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni wymagają tych danych na stronie www, na której będę pobierał opłaty. Spróbowałem, zobaczymy czy zaakceptują. Z reguły ile czasu zajmuje im aktywacja nowej usługi?

 

Aaa, to sorry. Źle zrozumiałem - pierwsze słyszę o czymś takim w Homepay.pl.

Chyba ręcznie akceptują, więc w dni robocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Aaa, to sorry. Źle zrozumiałem - pierwsze słyszę o czymś takim w Homepay.pl.

Chyba ręcznie akceptują, więc w dni robocze.

 

W panelu, zakładka "Dokumentacja" jest punkt: "wymagania www" i tam są właśnie wypisane warunki.

 

No nic, poczekam do poniedziałku i zobaczymy, co z tego będzie.

 

Temat nadal aktualny, są jakieś jeszcze płatności godne uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu bardzo dobre warunki były w CashBIl, a ostatnio popularne jest też SimPay. Przy czym Sim Pay to chyba tylko sms premium, ale chyba ma najlepsze stawki sms. CashBill miał bardzo dobre bo 49%, nie wiem jak dzisiaj wygląda sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roothek

Ja polecam homepay, współpracuje z nimi już ponad 2 lata i w każdej sprawie doszedłem z nimi do porozumienia :)

Raz potrzebowałem podpiąć płatności paysafecard ich przykładowy skrypt nie działał tak jak powinien to całą stronę mi ładnie przekodowali i podpięli płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

homepay to złodzieje, okradli mnie na kilka tysięcy za płatnosci sms z norwegii

wysyłali potwierdzenia płatnosci, w ich historii wszystko też zweryfikowane, a potem nic nie wypłacili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

homepay to złodzieje, okradli mnie na kilka tysięcy za płatnosci sms z norwegii

wysyłali potwierdzenia płatnosci, w ich historii wszystko też zweryfikowane, a potem nic nie wypłacili

 

 

Wnoszenie publiczenie tego typu oskarżen jest nie na miejscu, tym bardziej że firma ma nienaganną opinię i bezkompromisowo jest firmą uznaną jako najlepszą w Polsce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wnoszenie publiczenie tego typu oskarżen jest nie na miejscu, tym bardziej że firma ma nienaganną opinię i bezkompromisowo jest firmą uznaną jako najlepszą w Polsce ...

 

Przecież nikolaj to kori we własnej osobie. Nie zaczepiaj bo to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wnoszenie publiczenie tego typu oskarżen jest nie na miejscu, tym bardziej że firma ma nienaganną opinię i bezkompromisowo jest firmą uznaną jako najlepszą w Polsce ...

 

szkalowanie oszustów i ujawnianie ich machlojek jest zawsze na miejscu

jak każda firma, tak też i oni mają wiele za uszami

zapewne nie jestem jedynym oszukanym, ale zakładam że jedynym na tym forum

a od siebie jak już pisałem polecam CASHBILL z nienaganną współpracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×