Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kartofelek

Szukam Vps

Polecane posty

Szukam konta VPS z 500MB przestrzeni dyskowej i 5GB/mc transferu (wiecej nie potrzebuje). Najlepiej, jakby konto mialo jakis gwarantowany ram i cpu... Jesli nie macie takich w ofercie to piszcie jakie macie najtansze VPSy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam konta VPS z 500MB przestrzeni dyskowej i 5GB/mc transferu (wiecej nie potrzebuje). Najlepiej, jakby konto mialo jakis gwarantowany ram i cpu... Jesli nie macie takich w ofercie to piszcie jakie macie najtansze VPSy.

Chyba ciężko będzie znaleźć VPS z tak małym dyskiem. Wgrasz system operacyjny i na stronie niewiele zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzilo mu o to, @kartofelkowi uda sie dogadac w wlasicielem jakiegos dedyka i mu postawi vps za free - w co watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodziło dokładnie o to, co napisałem. Jak poszukasz, znajdziesz za darmo. Linku nie mam zamiaru podawać bo zaraz by się banda dzieciaków z Polandii rzuciła jak kiedyś na host.sk gdzie głównie były strony polskie ( a kto wie czy nie powstałyby też super hostingi na darmowej usłudze). Oferują darmowe VPSy oraz hosting, strona jest m.in. po polsku, także panel. Jakby ktoś chciał zapłacić - dla Polaków mają konto w BPH. Firma jest opowiednikiem netart w rankingu hostowanych domen i nie boję się powiedzieć że polska czołówka to krzaki przy niej. Zupełnie inne podejście do klienta, pełna przejrzystość na stronie - wymienione wszystkie wersje oprogramowania, jasno napisane co dostajesz, statystyki uptime dla wsyzstkich serwerów na wszystkich portach. Jeżeli klient nie płaci jest przenoszony na darmowe usługi - nie ma mówienia nie płacisz to spadaj. Firma za naszą południową granicą więc i szybkość prawie jak z Polski.

Starczy podpowiedzi. Jeżeli znajdziecie dobrze by było nie udostępniać adresu z wyżej wymienionych powodów. Hostują niecałe 100 polskich domen i niech tak zostanie. I nie zamęczać mnie PMami bo więcej nie powiem. Już mi ktoś próbował ściemnać że szukał chociaż nie minęło 5 minut jak wysłałem podpowiedź i dostałem odpowiedź że starsznie szukał ale nie znalazł. No rzeczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

tak widze... tylko ze ja patrzylem na inna strone tj na http://www.vps-hosting.cz/. A jesli dobrze widze to strona ktora podales nie oferuje vps tylko zwykly hosting. Ja chcialbym wykupic VPSa jakiegos malego ale za rozsadne pieniadze na prywatny uzytek a nie via polscy posrednicy ktorzy dodatkowo chca zebym podpisal umowe z 2 miesiecznym czasem wypowiedzenia, jak to jedna z firm podana miedzy innymi w linkach w przyklejonym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jestem po dlugich testach vpslink.com super ceny ale ping tragedia... ssh z kilku sieci to naprawde wystawianie nerwow na probe :P mozecie polecic cos w podobnej cenie do 50zl na miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

europa pewnie bo do wspomnianej kwoty w PL bedzie ciezko. Myslalem o provps testowalem ich przez miesiac ale wtedy nie mieli mozliwosci uruchomienia z panelu vpsa po jego zamknieciu musial to robic admin - co bylo dosc upierdliwe nie wiecie czy ta opcja juz jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bosshhhhh

Google ludzie :/

PIPNI - Moderní hosting a tutaj rejestracja PIPNI - Moderní hosting pakiet START jest darmowy do wyboru mamy 3 systemy slackware,debian,gentoo numer telefonu można podać np. +48 123456789 lub +22 123456789 itp. Lub według wzoru Enter phone number in international form +420 xxxxxxxxx. Po założeniu konta trzeba aktywować go https://vserver.pipni.cz przycisk start

 

PHP, ASP, JSP scripts and servlets support Unlimited databases MySQL, PostgreSQL and FireBird Unlimited number of emails, aliases, forwards and basket Access via HTTPS, forwards to another domain Access via FTP/s, WebFTP, WebDAV and Subversion On-line antivirus email check, SpamAssassin E-mail accounts administration through web interface Statistic graph of hits and traffic Mail access through POP3/s, IMAP/s and WebMail Automatic answering, unlimited number of subdomains DNS management incl. DNS administration Passworder folder access, forbid IP Support of WAP pages, cron, custom limits and quotas Change of pages 401, 403, 404, 406 and 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Merlin żal :P

 

Pipni zablokowało *.pl i wyczerpała im sie pula ip przydzielona do darmowych kont :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×