Skocz do zawartości
gracz0

konto z dostępem do shell pod strony prywatnie

Polecane posty

Witam poszukuje konta www/reseller z dostępem do shell, chodzi tutaj o uruchomienie na stałe 3 aplikacji stream na stałe, lecz same "używanie" jest losowe. około 2-3 godzin tygodniowo.

Aktualnie posiadam serwera vps w cloud aruba, pod systemem windows, chodz ten system nie jest wymagany, tzw linux też wchodzi nawet bardziej niż windows :) . Serwer chce zmienić, gdyż pod windowseem słabo mi działa funkcja php () mail ciągle jakieś pady itp ...

 

Wpisując w wyszukiwarkę gogle wyskoczyła mi między innymi firma mydevil .

 

Co wymagam od serwera/ konta :

 

Aktualnie mam zajęte około 16 giga dysku więc wchodzi coś powyżej tej sumy.

Transfer ? Nigdy nie miałem tego problemu, gdyż spotykałem / wybierałem oferty z dużym trafikiem, lub bez limitu. Często wymieniam pliki serwer -- serwer - dom itp, nie chodzi tutaj o jakieś ściąganie, lecz testowanie CMSów, tworzenie stron itp .

Dodatkowo obsługa wielu kont chodzi tutaj o zakładanie dodatkowych kont ftp zwłaszcza , baz mysql. , subdomen , Suport praktycznie może nie istnieć w przypadku dobrego uptime :) z reguły radzę sobie sam.

No ale wiadomo osobne konta np panelu to już bardziej wchodzi jakiś reseller.

Fajnie by było jak by była możliwość kupna dodatkowego adresu IP - Indywidualnego, nie żądny współdzielony !

Dodatkowo płatność kartą, najlepiej w stylu co miesiąc, chodź z możliwością np płatniczą rok, pół , kwartał .

Jeszcze zainteresowała mnie oferta biznes-host vps z DA. Ogólnie jeśli ktoś będzie poleciał jakiś serwer VPS,

Co do samej ceny teraz płace około 40 zł miesięcznie, chodź nie jest to jakiś limit. Od razu mówię w rachubę nie wchodzą konta po stówce za miesiąc :) Do zmiany konta został mi jeszcze miesiąc , lecz wolę zaczynać się interesować wcześniej.

 

Sumując

 

Dysk : powyzej 16 giga

Transfer: no-limit lub spory zapas, po miesiącu czy dwóch może być limitowany jeśli będzie wiadomo ile go tak na prawdę potrzebuje.

 

W przypadku procesora, lub pamięci ram , pod windowsem wyrabiam się na 2 giga, i procku xeon e5 2650l v4 1,7 GHz , chodż jak mówię jest to vps :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hej, sprawdź jeszcze ofertę webh.pl, z wydajnością nie powinieneś mieć problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×