Skocz do zawartości
szybki.zuk

Widoczność w sieci - Wizytówka w Google Moja Firma

Polecane posty

czesc, czytałem ostanio na temat poprawy widoczności mojej strony w sieci i przeczytałem, gdzieś na forum o wizytówce firmy w googlu. Wiecie coś wiecej na ten temat? warto to założyć z punktu firmy czy to tylko takia dodatkowa usługa? aha i jeszcze dostaje się kartkę pocztową z google po co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla lokalnych firm myślę że warto, a kartka z życzeniami, nie no żarcik, chodzi o weryfikację czy faktycznie taka firma istnieje pod danym adresem czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twoja firma działa lokalnie to możesz dodać ją na mapę (google wykorzystuje te dane również do nawigacji samochodowych - bazę punktów udostępnia dla producentów nawigacji + ich mapy oczywiście) - usługa jest bezpłatna na zawsze i bardzo łatwa do włączenia: https://www.google.com/intl/pl_pl/business/

 

"pocztówka" o której mówisz to list z kodem - google wyśle na adres który podałeś list z kodem który będziesz musiał wpisać na stronie która będzie podana w liście (oczywiście nie płacisz za to).

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla większości firm, nie tylko lokalnych, warto nie tylko utworzyć konto, ale też prowadzić i zbierać oceny klientów w profilu Google Moja Firma.

 

Dodatkowo zazwyczaj przy okazji założenia takiego konta, przysyłają kupon na 200-300 zł do wykorzystania w AdWords, jeśli wcześniej firma z takiego nie korzystała. Ale z tymi kuponami jest pewien haczyk - najpierw musisz wykorzystać taka kwotę w ciągu miesiąca, a potem dopiero drugie tyle dostaniesz z powrotem na konto, do wykorzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówców, oczywiście, że warto. Jeżeli dobrze opiszesz się w tej wizytówce, a rozwijasz niszowy w Twojej okolicy biznes (a i okolica jest niemała) to efekty będą widoczne natychmiast : )

 

No i dostaniesz kupon od Googla na AdWords : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×