Skocz do zawartości
bolojang

transfer domeny .pl

Polecane posty

Witam, jak uniknąć wysokiej opłaty za transfer domeny przed upływem roku do innego usługodawcy. Wydany został kod authinfo ale żądają opłaty za drugi rok 99zł i wtedy mogę przenieść lecz to zupełnie bez sensu robią się przenosiny. Domenę mam w nazwadotpeel, kiedyś normalnie można było przenieść domenę. Mógłbym teoretycznie poczekać aż się zwolni i po miesiącu ją sobie wykupić ponownie na wolnym rynku ...ale boję się przechwytywaczy już mnie raz załatwili. Totalnie nikomu nie znany adres został przechwycony i trzeba było zmienić końcówkę bo wykupienie było nieopłacalne. Teraz to kwestia przepłacenia niby 50zł tylko ale może jakoś można to obejść? Pozdrawiam i czekam na jakieś podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w regulaminie był taki zapis to musisz płacić za swoje błędy - żadnych promocji nie ma, przecież rejestrator też wnosi opłaty do NASK więc taki klient jest stratą w pierwszym roku którą trzeba odrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

Jak przedmówcy piszą. Zarejestrowałeś domenę w promocji za 0PLN i zaakceptowałeś regulamin. Zgodnie z nim, chcąc utrzymać domenę musisz opłacić ją u nich na kolejny rok. Po opłaceniu możesz przenieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj regulaminy zawsze. Darmo nic nie ma ale kiedyś upolowałem PL darmo na 3 lata i bez problemu po 3 dostałem kod i przeniosłem się. To było w 1and1 jak wchodzili na nasz rynek. Wielu piszczało nie bierzcie bo będziecie płacić itd. a wystarczyło regulamin przeczytać - o dziwo dość krótki był jak na taką promocyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×