Skocz do zawartości
Gość Roothek

Masowa wysyłka sms - gdzie najtaniej?

Polecane posty

Gość Roothek

Cześć, planuje wysłać około 2 tyś wiadomości sms i chciałbym to zrobić jak najtaniej.

 

Czy znacie serwisy gdzie oferują to bardzo tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

mamy w ofercie masową wysyłkę SMS, ceny zaczynają się od 5gr, zapraszamy serdecznie do kontaktu biuro[at]oncreative.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oncreative? firma która nie ma danych firmowych na stronie, istnieje dosłownie chwilę i jest promowana przez takie osoby: http://www.webhostingtalk.pl/topic/55324-wykonam-oncreativepl-projektowanie-stron-www-grafika-branding-i-nie-tylko/?do=findComment&comment=474367 oferuje wysyłkę SMS? Bądźmy poważni nic poważnego nie warto powierzyć takiej firmie - polecam zaufany i sprawdzony serwersms.pl :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawarte na stronie informacje, w tym informacje umieszczone w części „Oferta”, nie stanowią oferty handlowej. Opis usług następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży o czym informujemy na naszej stronie.

 

Dodatkowo, umowa którą podpisujemy zawsze zabezpiecza interesy klienta, jest również aneks o gwarancji na wykonywane przez nas usługi.

 

Przechodząc do opinii użytkownika devon nt. naszej działalności - nigdy nie korzystał z usług OnCreative więc posty tego typu traktujemy po prostu jako internetową uszczypliwość bo to nie pierwszy raz w wykonaniu tego Pana :-)

 

Wracając do kwestii SMS'ów, przeprowadziliśmy ostatnio podobną kampanie i jeżeli oferta jest nadal aktualna zgłaszamy gotowość do działania.

 

Pozdrawiamy!

Edytowano przez OnCreative (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodząc do opinii użytkownika devon nt. naszej działalności - nigdy nie korzystał z usług OnCreative więc posty tego typu traktujemy po prostu jako internetową uszczypliwość bo to nie pierwszy raz w wykonaniu tego Pana :-)

 

Dlatego że osoba która wcześniej była wpisana jako ta która wypowiada się w waszym imieniu ma dość "kontrowersyjne" wypowiedzi w internecie. Taka polityka trochę przeczy z "brand care" z waszej oferty.

 

Nie stanowią oferty handlowej pewnie - ale przecież skoro jesteście firmą to zazwyczaj dane się podaje.

 

https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=3bd934c1-ea11-46be-906e-17691df41a40

 

Przecież dane i informacje udostępniane przez CEIDG są jawne. Każdy ma prawo dostępu do danych i informacji udostępnianych przez CEIDG - więc nie rozumiem polityki - skoro macie konto jako "firma" to takie dane dają tą pewność + historię wpisów ... ile czasu ma firma - szacowanie wiarygodności biznesowej.

 

Dobrze już nie dogryzam mimo wszystko, powodzenia.

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja korzystałem z usług firmy playsms.pl mają korzystne ceny, jest również możliwość dogadania cen indywidualnych, czytałem że ostatnio wprowadzili jakieś zmiany i mają narzędzie do tworzenia własnej bazy kontaktowej klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może znacie jakąś apkę która pozwoli wysyłać z tel do wybranej grupy i korzystać z pakietu sieci? Ktoś tak próbował ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej firmie bardzo sprawdza się tego typu reklama. O aktualnych ofertach nasi klienci dowiadują się dzięki masowej wysyłce sms od **spam

  , jestem bardzo zadowolona z ich oferty, bo nie są wcale tacy drodzy i  korzystnie  wychodzi taka reklama. A dzięki temu ja codziennie mam mnóstwo klientów .

Edytowano przez zgred
spam + odkopanie wątku (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×