Skocz do zawartości
maciej8999

Poszukuje Vps

Polecane posty

Witam poszukuję vps pod serwery gier cs. Chciałbym postawić koło 3 serwerów po max 10 slotów, byłoby miło gdyby chociaż jeden taki serwer miał stabilny tickrate 128. Testowałem już u 3 firm hostingowych ale nie jestem zadowolony. Poradzi ktoś coś, albo może podpowie na jakich hostingach mogę liczyć na jakiś okres testowy? Budżet max 150 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zdaję sobie sprawę z tego , że openVZ nie nadaje się do gier.

 

Testowałem,Aruba,ticktalik,linehost,webh więcej nie pamiętam już, ale ogólnie brałem opcję z górnych półek i nie dawały one rady.

Na dedyka mnie aktualnie nie stać, tak więc liczę na Was, że doradzicie mi jakie hostingi oferujące najwięcej zasobów, ew może znacie jakieś hostingi które aktualnie oferują jakieś kupony rabatowe? Jak nie test to może z jakimś rabatem uda mi się potestować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zdaję sobie sprawę z tego , że openVZ nie nadaje się do gier.

 

Testowałem,Aruba,ticktalik,linehost,webh więcej nie pamiętam już, ale ogólnie brałem opcję z górnych półek i nie dawały one rady.

Na dedyka mnie aktualnie nie stać, tak więc liczę na Was, że doradzicie mi jakie hostingi oferujące najwięcej zasobów, ew może znacie jakieś hostingi które aktualnie oferują jakieś kupony rabatowe? Jak nie test to może z jakimś rabatem uda mi się potestować. Pozdrawiam

 

 

W jakim sensie nie dawały rady ?

Bo chyba mi się nie chce wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macieju jakie dokładnie miałeś problemy z naszą usługą i który pakiet posiadałeś? Z chęcią zweryfikuje Twój problem.

 

Pozdrawiam,

Kamil

Edytowano przez k.kozak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Za 150 zł spokojnie możesz kupić dedyka w kimsufi więc w czym problem. Ewentualnie możesz kupić VPS w Blazingfast.io

 

To już lepiej w soyoustart niż kimsufi...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Może zainteresuje cię coś z naszej oferty:
https://tiktalik.com/pl/pricing

Nie umiem określić czego mniej więcej będzie ci potrzeba do uruchomienia tych serwerów gier, ale mogę ci udzielić okresu testowego.
Z tego co ktoś już tu pisał nasza oferta STD średnio się nadaje pod serwery csgo, ale oferta PRO powinna być jak najbardziej OK :)

Załóż konto na tiktalik.com, podaj login na PW. Dam ci triala, a jak ustalisz mniej więcej jakiego serwera potrzebujesz to postaram się zorganizować ci jakiś fajny rabat:)

Pozdrawiam
Krzysiek z tiktalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macieju jakie dokładnie miałeś problemy z naszą usługą i który pakiet posiadałeś? Z chęcią zweryfikuje Twój problem.

 

Pozdrawiam,

Kamil

Ale ja u Państwa nie miałem serwera, nie napisałem tego :)

 

W zasadzie to póki co rozważam dedyki o jakich wspomniał

#Gremsonkowy# i Kamikadze

 

Edit:

Chociaż odstrasza mnie to, że serwer może być odpalony w losowym dc w europie ...

Edytowano przez maciej8999 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się cofnąć o jakiś czas żeby odkopać stare maile , było to pare miesięcy temu i nie pamiętam już jaka to była opcja. Muszę napisać do swojego kolegi z jakim próbowaliśmy "działać" żeby podał chociaż loginy do waszej strony. Ale pewnie braliśmy najwyższą opcję.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniałem, chętnie zweryfikujemy Twój problem. Proszę o informacje na temat loginu konta i jakiś opis problemu na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Hekko uruchomiliśmy niedawno nową ofertę Root VPS, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

 

Powiedzmy to sobie otwarcie, OpenVZ przy nadmiernym oversellingu, na tanich konfiguracjach, faktycznie nie nadaje się do grania. Ba – nie nadaje się prawie do niczego! Dlatego postanowiliśmy przygotować usługę, która sprawi, że Użytkownicy z przyjemnością będą z niej korzystać mimo tej technologii wirtualizacyjnej.

 

Podstawę stanowi wyjątkowo mocy sprzęt:

1. Podwójne Xeon’y o wysokich częstotliwościach.

2. Bardzo wydajna macierz full SSD, o teoretycznej wydajności blisko 1 MLN IOPS.

3. Pełna redundacja kluczowych komponentów.

 

To jest namacalne, natomiast mniej namacalne – tu pozostaje wierzyć na słowo (albo opinie w dziale: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/firma/13-hekko-pl/) – jest trzymanie się zdrowego poziomu liczby użytkowników na serwerze, przekładające się po prostu na stabilną wydajność wykupionej usługi.

 

Zapraszamy do wypróbowania serwera tutaj (3 dniowy test za 3,69 zł) : https://www.hekko.pl/serwery_vps.html

Dorzucamy też kupon rabatujący przy zakupie pierwszy okres rozliczeniowy o 10%: VPS89F48VV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję zapoznać się z naszą ofertą VPSów, już od 4 PLN za miesiąc

 

https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-private-server.aspx

 

Można przestować za darmo przez 60 dni na bazie vouchera o wartości 8 PLN, który można otrzymać tutaj:

 

https://www.arubacloud.pl/przetestuj-za-darmo.aspx

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×