Skocz do zawartości
progreso.pl

Nieuczciwa konkurencja!

Polecane posty

Witajcie!

 

Otrzymaliśmy dziś sygnał od kilku naszych klientów, że dzwoniła do nich jakaś konkurencyjna firma hostingowa (jeszcze nie mamy szczegółów jaka) informując, jakoby jesteśmy w stanie upadłości i proponując ich usługi hostingowe.

 

Informujemy więc: Progreso nigdy nie było finansowo zagrożone i nie jest w stanie upadłości. Tempo naszego rozwoju rozkręca się z miesiąca na miesiąc stale od 17 lat, inwestujemy w rozwój naszej infrastruktury (właśnie jesteśmy w trakcie wielkiej migracji HDD -> SSD na wszystkich serwerach).

 

Jeżeli mieliście (jako klienci lub inne firmy hostingowe) podobne sygnały - prosimy o wiadomość priv. Jesteśmy w trakcie namierzania tej nieuczciwej firmy i wszczęcia wobec niej kroków prawnych.

 

Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A ja się zastanawiałem czy to znowu jakiś gimnazjalista otwiera biznes :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy to samo... Klienci dostawali faktury/rachunki pocztą z gotowym druczkiem do opłacenia na poczcie :D w środku informacja iż trzeba pilnie opłacić zaległe rachunki i że mają na to chyba 7 dni. Pisałem już kiedyś o tym na forum - my ten problem mieliśmy 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

Czy ta firma ma nazwę trzyliterową zaczynającą się na U? ;)

Uti-sruti. Lepiej by się raczyli odnieść do tego co tu ludzie wypisują na ich temat jak robią innych w balona.

 

Nie dostaję takich "ofert" ale jeżeli tylko bym dostał to niezwłocznie poinformuję o tym na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po trupach do celu, ale żeby w tak nieumiejętny sposób? Prędzej czy później ostrze obróci się w drugą stronę i zamiast zyskać taka nieuczciwa konkurencja straci. To, że firmy oczerniają konkurencję na forach to się już przyzwyczaiłem, ale żeby dzwonić do klientów to już przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że firmy oczerniają konkurencję na forach to się już przyzwyczaiłem

 

Nie generalizuj, 99% oczerniania konkurencji pochodzi tylko z 1 firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×