Skocz do zawartości
murgal

Wordpress i malware

Polecane posty

pics or it didn't happen jak to mówią :) ale tak na poważnie, to mamy wielu userów, którzy rejestrują konta, a mają już wirusy. Zachęcamy do tego aby działać prewencyjnie tak jak w przypadku AV dla PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo pomocny wątek. Tak, złośliwe oprogramowanie jest normalne w witrynie WordPress, ale czasami stają się podatne na ataki, dlatego zalecam usunięcie tego złośliwego oprogramowania, aby ensure WordPress website security ręcznie. W przeciwnym razie hakerzy zawsze szukają luki w celu włamania się do witryn internetowych, a taką luką może być złośliwe oprogramowanie.

Edytowano przez markophillips (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wolę silne zarządzanie hostingiem, aby uniknąć takich problemów z bezpieczeństwem. Początkowo korzystałem z hostingu współdzielonego i dlatego bezpieczeństwo mojej strony zostało naruszone około 2 do 3 razy na różne sposoby, takie jak zautomatyzowane skrypty itp. Wszystkie inne środki bezpieczeństwa wordpress wymienione w przewodniku https://www.reviewsed.com/wordpress-security-guide/ są ważne, ale z mojego doświadczenia, korzystanie z dobrego hostingu jest najważniejsze.

Edytowano przez DevinSmith (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym przewodniku wspomniano o ważnej aktualizacji, tj. https://www.techlectual.com/wordpress-security-guide/ WordPress opublikował nowe informacje, które opisują, dlaczego WordPress 5.5 negatywnie wpłynął na miliony witryn internetowych, oszałamiającą ilość. WordPress publikuje wydanie konserwacyjne w wersji 5.5.1. Został zaprojektowany jako łatka dająca czas twórcom wtyczek i motywów na aktualizację oprogramowania.

Edytowano przez DevinSmith (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×