Skocz do zawartości
zulic

SSL Let's Encrypt

Polecane posty

Mam pytanie, czy też macie wszędzie (tam gdzie używacie/używają) ssl'ka od let's encrypt błąd o wadliwym certyfikacie?

 

U mnie wszędzie jest błąd nawet na ich stronie

Your connection is not private


Attackers might be trying to steal your information from letsencrypt.org (for example, passwords, messages, or credit cards). NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
  Automatically report details of possible security incidents to Google. Privacy policy
Back to safetyHIDE ADVANCED
This server could not prove that it is letsencrypt.org; its security certificate is not trusted by your computer's operating system. This may be caused by a misconfiguration or an attacker intercepting your connection. Learn more.


Proceed to letsencrypt.org (unsafe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Mam pytanie, czy też macie wszędzie (tam gdzie używacie/używają) ssl'ka od let's encrypt błąd o wadliwym certyfikacie?

 

U mnie wszędzie jest błąd nawet na ich stronie

Your connection is not private


Attackers might be trying to steal your information from letsencrypt.org (for example, passwords, messages, or credit cards). NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
  Automatically report details of possible security incidents to Google. Privacy policy
Back to safetyHIDE ADVANCED
This server could not prove that it is letsencrypt.org; its security certificate is not trusted by your computer's operating system. This may be caused by a misconfiguration or an attacker intercepting your connection. Learn more.


Proceed to letsencrypt.org (unsafe)

 

U nas wszystko OK. Kilkaset stron z certyfikatami Let's Encrypt działa - żaden klient nie zgłaszał póki co problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to u mnie błąd?

Sprawdzałem na 2ch komputerach i jest właśnie błąd

 

08893241069930011227.png

 

Nie mam obecnie dostępu do innych jednostek aby sprawdzić. Na wszelki wypadek odłączyłem wszędzie https.

 

Co w takim razie muszę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Internet Explorer nie jest czasem daaaleko dalej posunięty (tu chyba jest IE9?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

Sprawdź na innej, jakiejś normalnej i aktualnej przeglądarce. Poza tym sprawdź daty na swoim(ch) certyfikacie(tach).

Edytowano przez mariaczi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Na twoim miejscu sprawdził bym system :)

Przeskanuj go jakimiś odsyfiaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×