Skocz do zawartości
wacek5

VPS do małego opciążenia i transferu miesięcznego max 100 GB (serwer kamer, ftp, lighttpd, ssh, debian, zew IP, 20 GB HDD)

Polecane posty

Witam, mam vps-a root openvz na ionic.pl:



  • 20GB pojemność
  • 2GHz zegar procesora
  • 200GB transferu/mc
  • 768MB RAM
  • 1GB SWAP
  • łącze 30 Mbit

Place 24 zl miesiecznie. Cos tanszego i rownie stabilnego polecacie? Stabilnosc ionic.pl jest super extra ale cena moglaby byc mniejsza. Wymagania jak w temacie. Wazna jest dla mnie stabilnosc. Niedopuszczalne zawiechy.



Dzieki.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą serwerów VPS Linux: https://webh.pl/serwery-vps-ssd

 

Za 19zł miesięcznie można otrzymać serwer z fajnymi parametrami:

1CPU Xeon'a E5

2GB RAM

Nielimitowany transfer

20GB dysk SSD z możliwością rozszerzenia go

 

Dokładna specyfikacja: https://webh.pl/serwery-vps-ssd-specyfikacja

 

Warto zauważyć, że przy płatności rocznej dajemy 20% rabatu, a jak będziesz naszym stałym klientem to otrzymasz nawet 30% dodatkowego rabatu z tytułu lojalności (więcej tutaj: https://webh.pl/programy-rabatowe ).

 

Pozdrawiam,

Kamil

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://shinsec.pl/porownanie-vps/

 

Masz tutaj kody rabatowe i porównanie. Coś tańszego to na pewno Aruba, webh, hitme, czy ovh. Najtaniej masz Arube za 4 zł miesięcznie, a daje to radę.

 

Ciekawe zestawienie.

 

Nie kumam jednak czemu np. w przypadku OVH bierzesz SSD 2, a dla Aruby najtańszy Small za 4 PLN. Myślę że wyniki niektórych parametrów / np. obciążenia CPU przy ofercie promocyjnej za 4 PLN/, nie do końca są miarodajne jak od innych dostawców bierzesz droższe parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie serwery dostałem do testów.

 

Witaj,

 

Kawał dobrej roboty :). Jeśli będziesz miał czas i ochotę zaktualizować swoje testy o wersję wyżej smart VPS. Napisz proszę na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni ruszamy z nową oferty serwerów VPS w opcji budżetowej, serdecznie zapraszam, cena będzie niższa od tej co podałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzę , że w wersji budżetowej tiktalik i aruba robi furorę. Co zatem ze swojego doświadczenia polecacie do 11 zl brutto? Chodzi mi o bezawaryjność, ciągłość przesyłu danych (kamery). Ktory uslugodawca ma problemy finansowe i moze splajtowac? Ktory uslugodawca jest nieprofesjonalny co grozi utrata danych? Ktorzy uslugodawcy maja czeste zwiechy z powodu DDOs?

Edytowano przez wacek5 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za dużo tych wymagań masz za 11zł brutto? Samo IP to praktycznie połowa..

Mam doskonałego ionic.pl za 24 zl , szukam czegos 2 razy tanszego, mialem kiedys hitme ale nieststy zawodne strasznie dlatego zmienilem na podobnego cenowo ionic.pl. Co powiedzie o tiktalik? Prosze o wiecej opinii.

 

Jak na polskie warunki uważam ze 24 zl miesiecznie to jednak za duzo jak na vps lekko obcizony (do uzytku wlasnego), dlatego chce zrezygnowac za ionic.pl.

testuje obecnie tiktalik , widac zauwazalna roznice w predkosci systemu na korzysc ionic.pl. Jednak pingi np do wppl z tiktalik sa szybsze i tak samo stabilne jak na ionic.pl

 

Jednak roznica 10 zl vs 24 zl...

Edytowano przez wacek5 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tiktalik ma najlepszy stosunek ceny do wydajności jak i stabilności.

 

Wydajność najtańszego pakietu może nie powala ale jest bardzo stabilnie (jeden problem sieciowy w ciągu roku?). Nie zdarzyło się też żeby jakoś VPS został zresetowany.

 

Jeżeli za małą wydajność to możesz spróbować arubę albo po prostu zostań przy ionic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tiktalik ma najlepszy stosunek ceny do wydajności jak i stabilności. Wydajność najtańszego pakietu może nie powala ale jest bardzo stabilnie (jeden problem sieciowy w ciągu roku?). Nie zdarzyło się też żeby jakoś VPS został zresetowany. Jeżeli za małą wydajność to możesz spróbować arubę albo po prostu zostań przy ionic :)

 

Mozesz podac link do ofert aruby? testowaliscie to? Jaka jest stabilnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni ruszamy z nową oferty serwerów VPS w opcji budżetowej, serdecznie zapraszam, cena będzie niższa od tej co podałeś.

 

kiedy Panstwo ruszaja z ta oferta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie już można zamawiać, infrastruktura jest gotowa, ofertę pojawi się na stronie jeszcze dzisiaj, wykonujemy ostatnie poprawki.

 

Parametry serwerów KVM poniżej:

http://www.mzone.uk/vps/de/kvm

Nie jest to jeszcze oficjalna oferta, więc nieznacznie może się zmienić specyfikacja serwerów:

 

Serwer Budget KVM One kosztuje 9 złotych netto.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

testuje wlasnie dokladnie taka sama jak na ionic.pl konfiguracje na podstawowym tiktaliku. Predkosci transferow OK, cena OK ale wydajnosc i czas operacji na serwerze ... MASAKRA. Tak wiec oszczednosc 14 zl, ale wyrazne spowolnienie dzialania systemu po zalogowaniu sie do shella. apt-get install ... ciagnie sie jak flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy testujesz jeszcze nasze uslugi? Poprawilismy troche wydajnosc storage i serwery powinny byc juz duzo przyjemniejsze w obsludze. Czy teraz predkosc dzialania uslugi jest zadowalajaca?

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Tiktalik.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

testuje wlasnie dokladnie taka sama jak na ionic.pl konfiguracje na podstawowym tiktaliku. Predkosci transferow OK, cena OK ale wydajnosc i czas operacji na serwerze ... MASAKRA. Tak wiec oszczednosc 14 zl, ale wyrazne spowolnienie dzialania systemu po zalogowaniu sie do shella. apt-get install ... ciagnie sie jak flaki z olejem.

 

Bardzo chętnie udostępnię Ci serwer na kilkugodzinny test, zobaczysz jak jest u nas.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy testujesz jeszcze nasze uslugi? Poprawilismy troche wydajnosc storage i serwery powinny byc juz duzo przyjemniejsze w obsludze. Czy teraz predkosc dzialania uslugi jest zadowalajaca?

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Tiktalik.com

 

 

Powiedz mi , ilu macie uzytkownikow w sumie i czy bedziecie na rynku dluzej niz 1 rok? Jakie sa plany rozwoju waszej infrastruktury? Mozna byc pewnym ze dacie rad przez kilka lat?

Jak wyglada u was zabezpieczenie przed DDos?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×