Skocz do zawartości
BlackZork

Tani VPS z dwoma numerami IP

Polecane posty

Witam,

 

Potrzebuję taniego VPS z dwoma adresami IP pod OpenVPN.

Procesor i pamięć nieistotna, dysku mi potrzeba tyle co system zabiera (minimum 3Gb)

 

Obecnie przetestowałem VPS SDD z OVH z dwoma IP za ~20zł ale nie podoba mi się lokalizacja adresów IP - wolałbym mieć dwa polskie IP z trasą nie skaczącą po całym świecie.

 

Znajdę coś w Polsce za podobną cenę? Z tego forum wygooglowałem jedynie mintshost z podobną ceną przy płatności rocznej.

 

OpenVZ odpada bo za bardzo lubię tcpdumpa.

 

Z góry dzięki za pomoc!

Edytowano przez BlackZork (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie numerami - adresami ;)

 

Mogę polecić https://webh.pl/serwery-vps-kvm - masz KVM, dodatkowe IP 10 zł/mc. Pamietam że były kody rabatowe na pierwszą płatność poszukaj w internecie albo pewnie ktoś tutaj wrzuci ;)

 

Ew jeżeli jesteś uczniem to - https://education.github.com/pack (50$ bezpłatnie) + 35$ znajdziesz w internecie w kodach na digitalocean.com (masz holandia, niemcy - polski brak, rozliczenie godzinowe).

 

Niestety za cenę OVH w Polsce trudno coś sensownego dostać ;)

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

devon u nas również jest dostępna oferta skierowana do uczniów/studentów. Po okazaniu ważnej legitymacji z szkoły średniej bądź z uczelni otrzymujesz od nas 51% rabat na wybraną usługę przez okres 2 lat (dotyczy serwerów VPS).

 

Co do promocji na KVM'a to jest dostępny kod STARTKVM który daje 90% rabat na pierwszy miesiąc korzystania z usługi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Obecnie przetestowałem VPS SDD z OVH z dwoma IP za ~20zł ale nie podoba mi się lokalizacja adresów IP - wolałbym mieć dwa polskie IP z trasą nie skaczącą po całym świecie.

 

 

nie lepiej dwie aruby ? ;)

Od kiedy w Polsce ArubaCloud hostuje serwery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co ci 2 ip ?

można na 1 odpalić a jak nie chcesz się bawić w konfiguracje masz tu gotowe rozwiązanie pritunl.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki budżet?

 

w OVH mam ~22 zł/m-c. Za VPS z dwoma IP w polskiej lokalizacji dam trochę więcej. Teraz jak sprawdziłem OVH to routing zahacza o Kalifornie w US :-)

po co ci 2 ip ?

 

można na 1 odpalić a jak nie chcesz się bawić w konfiguracje masz tu gotowe rozwiązanie pritunl.com

 

Drugi adres IP będzie funkcjonował po drugiej stronie tunelu OpenVPN.

Edytowano przez BlackZork (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×