Skocz do zawartości
  • 0
sreg

Która chmura

Pytanie

Hej,

do wczoraj korzystałem z Home Cloud, ale te firma to totalna porażka - wczoraj kolejny pad usług plus do dziś nie można zarządzać serwerem. Więc szukam alternatywy. Czytając forum mam takie o to propozycje:

1. Oktawave

2. OVH

3. E24.pl

4. Najdroższy, ale czy najpewniejszy Amazon

 

Może macie Wasze sprawdzone propozycje. Oczywiście zależy mi na stabilności działania. Mogą to być także rozwiązania zagraniczne.

 

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu

14 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

  • 0

sreg, o jakim dokładnie "padzie" piszesz? Wczoraj odnotowaliśmy wyłącznie 2h problemy w połączeniu ze stroną główną home.pl oraz panelem poczty, ale sam homecloud i jego usługi działały nieprzerwanie, z tego co widzę to dzisiaj także nie ma żadnych przerw w dostawie usług typu VPS, nie wspominając o chmurze Pro Cloud, która nawet w trakcie prac administracyjnych ma uptime 100%. Podaj w wiadomości numer subskrypcji, a wyjaśnię tę sytuację razem z administratorami.

Edytowano przez home.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Home- dziś od 6.00 (kiedy to monitoruję ) do 09.00 nie były widoczne żadne serwery w CP panel zakładka serwery - pomimo iż całość działała, nie dało się nimi zarządzać i określać chociażby zasobów. Po wejściu w zakładkę serwery pokazywał się komunikat Error connecting to IM: couldn't connect to host for method GET URI http://....... Wczoraj od 14.40 do 15.30 był problem z DNSami, Nie wszystkie przekierowywane domeny u mnie nie działy.

Ja korzystam z Waszych usług doraźnie i już udało mi się wpaść na Wasze awarie dokładnie 3 razy. Współczuję tym co na co dzień korzystają z Waszym usług...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0
Gość patrys

OVH i Amazon to dobre usługi.

Z czego ta pierwsza w instancjach publicznej chmury ma dość kiepską wydajność dyskową jeżeli ktoś potrzebuje do życia sporej dawki IOPS.

Alternatywą jest Dedicated Cloud w OVH no ale cena rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Dzięki za numer. Skontaktujemy się z Tobą jak tylko ustalimy przyczyny błędu. Na pewno otrzymasz rekompensatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Wczoraj do home napisałem, że będę rezygnował z ich usług nie podając daty, a oni wyłączyli i skasowali serwer - przyjmując to jako zgłoszenie zamknięcia konta z dniem 30.09.2016. Ręce mi odpadają. Czy tam, aż tacy ograniczeni ludzie pracują????

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Hej,

do wczoraj korzystałem z Home Cloud, ale te firma to totalna porażka - wczoraj kolejny pad usług plus do dziś nie można zarządzać serwerem. Więc szukam alternatywy. Czytając forum mam takie o to propozycje:

1. Oktawave

2. OVH

3. E24.pl

4. Najdroższy, ale czy najpewniejszy Amazon

 

Może macie Wasze sprawdzone propozycje. Oczywiście zależy mi na stabilności działania. Mogą to być także rozwiązania zagraniczne.

 

Dzięki

 

Zapraszam do testów naszych usług, tj. SNETCLOUD, oferta dostępna jest pod adresem: https://snetcloud.com/serwery-w-chmurze zachęcam do zakupów z użyciem 40% kodu rabatowego: 0VRE11FRXU

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

O OVH bardzo dużo słyszę, sporo ludzi się na to decyduje. Z chmur znam jest hitme.pl. Ktoś, coś?

 

To zależy czego szukasz dziewczyno Tesli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

 

To zależy czego szukasz dziewczyno Tesli? :)

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderatora do 19-październik 16" więc z góry przepraszam za późną odpowiedź ;) Zaczynam przygodę z blogiem i skorzystałam z usług hitme właśnie, z drugiej strony planuję przetestować hekko, bo mają zniżki zacne, tylko tam już bez chmury. Czy chmura jest mniej stabilna? Na pewno tańsza. I czy ktoś ma zdanie na temat hitme i hekko?

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Ty wiesz o czym piszesz ?

 

Jakie chmury ? Skoro zaczynasz przygodę z blogiem kup hosting www (zwykłe konto współdzielone), masz często instalatory skryptu, postaw wordpressa i tyle.

 

Czy chmura jest mniej stabilna? - nie masz chyba pojęcia o czym mówisz. Cloud to praktycznie marketingowe określenie dzielenia zasobów w określony sposób - 99% rynku w polsce nie ma nic wspólnego z "prawdziwą chmurą".

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×