Skocz do zawartości
Infinity Tech

SOFORT darmowe zakupy ... dziura w skrypcie - znacie tam kogoś ?

Polecane posty

Hej,

 

Za wiele wolnego czasu ostatnio mam ... testuje systemy płatności i ich zabezpieczenia.

 

Na pierwszy ogień wpadł SOFORT ... sporą dziurę mają w skrypcie.

 

Otóż ocb:

 

- robię zakupy do dowolnej ilości środków na koncie

- loguję się na ich śmiechowym portalu do swojego banku

- wybieram rachunek z którego chcę zapłacić

- 2 razy (DWA !!!) razy potwierdzam transakcję smsem ;) . bo tak mają niby dla bezpieczęństwa ;)

- na ich stronie wyskakuję komunikat o pomyślnym przelewie

- mi z konta środki nie znikają ...

 

Nie jestem hakerem , nie mam wybitnych zdolności , po prostu dla klienta wybieram pośrednika płatności i prosili o analizę kilku firm ... dzięki SOFORT zamówiłem już "darmowe" pizze , kebaby i laptopa o wartości 5 tyś zł ...

 

Dodam że nie jestem złodziejem ani oszustem i za każdym razem wysyłałem ręcznie przelew na dane na które powinien do nich dojść.

 

Czy ktoś może ma kogoś znajomego tam ? będę wdzięczny za kontakt , podzielę się nagrodą jeśli takową przewidują a jak nie to wrzucę na niebezpiecznik cały schemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co tu napisałeś zamiast zadzwonić bądź napisać na maila podanego na ich stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem hakerem , nie mam wybitnych zdolności , po prostu dla klienta wybieram pośrednika płatności i prosili o analizę kilku firm ... dzięki SOFORT zamówiłem już "darmowe" pizze , kebaby i laptopa o wartości 5 tyś zł ...

Najprawdopodobniej jesteś idiotą, i tak do Ciebie dojdą. Czym się to różni od kradzieży którą na dodatek się chwalisz publicznie w internecie?

 

Chętnie przypilnuję by ten temat nie zniknął z sieci gdybyś chciał się tłumaczyć, że nieświadomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jesteś idiotą, i tak do Ciebie dojdą. Czym się to różni od kradzieży którą na dodatek się chwalisz publicznie w internecie?

 

Chętnie przypilnuję by ten temat nie zniknął z sieci gdybyś chciał się tłumaczyć, że nieświadomie :)

 

Hm już się boję , do czego mają dojść ? do tego że ich system nie pobrał pieniędzy z konta a ja je do nich ręcznie wysłałem , widocznie Ty jesteś idiotą skoro nie doczytałeś co napisałem. Nie mniej pilnować lepiej własnej głowy zamiast patrzeć na innych. Jaka żenada godne reprezentowanie firmy Łukaszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Twoim zdaniem uprawnia Cie to do tego aby publicznie pokazywać jak obejść ich zabezpieczenie? Czytałem całość, ale dla mnie ten temat tu nie powinien powstać w takiej formie.

 

Ale robisz co chcesz, wolny kraj ;) A jak masz problem do mojego reprezentowania firmy to pisz do Miłosza z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale nie opisałem schematu tylko ogólnik , niebezpiecznik zna całą sprawę przez nich po tym jak już SOFORT się dowie o problemie upublicznię całość na ich portalu. Nie ma sensu się sprzeczać w gruncie rzeczy, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko taki ogólnik może prowokować i o to mi się rozchodzi. Skoro Tobie się udało a jak napisałeś nie jesteś żadnym hakerem to jest spora szansa na to, że inni którzy mają większe pojęcie zaczną jej szukać, znajdą i wykorzystywać. A to może się skończyć nie małymi finansowymi stratami niekoniecznie dla Ciebie. Mogłeś napisać krótko: znalazłem dość poważną lukę potrzebuję z nimi kontaktu bo jest od X czasu utrudniony.

 

Niemniej spokojnego i miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Hm już się boję , do czego mają dojść ? do tego że ich system nie pobrał pieniędzy z konta a ja je do nich ręcznie wysłałem , widocznie Ty jesteś idiotą skoro nie doczytałeś co napisałem. Nie mniej pilnować lepiej własnej głowy zamiast patrzeć na innych. Jaka żenada godne reprezentowanie firmy Łukaszu.

 

 

I Twoim zdaniem uprawnia Cie to do tego aby publicznie pokazywać jak obejść ich zabezpieczenie? Czytałem całość, ale dla mnie ten temat tu nie powinien powstać w takiej formie.

 

Ale robisz co chcesz, wolny kraj ;) A jak masz problem do mojego reprezentowania firmy to pisz do Miłosza z forum.

 

 

Zdaje się że jest to działanie na szkodę firmy i jest to regulowane prawnie mimo że jest to bardzo szerokie pojęcie. Tak czy inaczej mogą zgłosić to jako działanie na szkodę firmy i już w tedy potoczy się dość sporawa lawina w Twoją stronę. Łukasz pewnie nie raz się spotkał z czymś takim i wie jak to może się skończyć.

 

 

Na wszystko się znajdzie paragraf w tym kraju :)

 

Art. 267 § 1 kk - kara do 2 lat

Art. 286 kk - kara do 8 lat

Art. 287 kk - kara do 5 lat

 

Także jest w czym wybierać. Myślę że jak by się jakiś prawnik zagłębił w Twój przypadek powiększyłby listę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×