Skocz do zawartości
EvoBattle

Game Hosting - Layout! Wyjątkowy!

Polecane posty

Witam.

Szukasz nowoczesnego designu do twojej strony game-hostingowej? No to mam dla Ciebie całą, pełną ofertę:

Szablon okodowany html + css, dodatkowo PSD wszystkich elementów. Witryna z pełnym RWD!!!
W pełni sprawne kalkulatory..

Szablon w pełni autorski, nieużywany przez nikogo na rynku na dzień dzisiejszy.

Więcej informacji na priv:
http://imgur.com/a/OQ9e4


Cena: Do negocjacji (wiem, że wymagane jest podanie ceny, aczkolwiek w tym przypadku - prosiłbym o jednorazowe odstąpienie od tej reguły ze względu na różne czynniki wpływające na cenę produktu, zwłaszcza dynamiczny rynek game-hostingu i jego opłacalności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol:

Po pierwsze, EvoBattle nie istnieje już od ponad pół roku. Szablon jest zwyczajnie niepotrzebny, być może zostanie wykorzystany przez kogoś innego, bo jest bardzo dobry!

Cieszymy się, że troszczysz się o moje finanse, aczkolwiek nie preferuję polityki multikont, a Twój post to nietolerancja i uszczypliwość, zupełnie niepotrzebna w tym temacie. :wub:

Z tego konta sprzedawałem również kartę graficzną..dlaczego tam się nie pojawiłeś? :D

Edytowano przez EvoBattle (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol:

 

Po pierwsze, EvoBattle nie istnieje już od ponad pół roku. Szablon jest zwyczajnie niepotrzebny, być może zostanie wykorzystany przez kogoś innego, bo jest bardzo dobry!

 

Cieszymy się, że troszczysz się o moje finanse, aczkolwiek nie preferuję polityki multikont, a Twój post to nietolerancja i uszczypliwość, zupełnie niepotrzebna w tym temacie. :wub:

 

Z tego konta sprzedawałem również kartę graficzną..dlaczego tam się nie pojawiłeś? :D

 

Masz racje, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtop, ale jakże to rzadki dziś widok kiedy ktoś przyznaje się do błędu i potrafi przeprosić

@tym - szacun!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat! :) To takie wyspecjalizowane działanie mające na celu skusić potencjalnego klienta tym, iż dany temat wyświetli mu się wyżej, to też na wysokości jego pierwszego spojrzenia po wejściu w dział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyspecjalizowane działanie nazywane też bezsensownym spamowaniem, które nie niesie za sobą żadnej treści. Skoro wybrałeś sobie target, który nie ma nawet na fajki w przerwie przed biologią, to cenę również musisz odpowiednio dobrać.

 

(Albo czekać kolejne półtora miesiąca z nadzieją, że znajdziesz jelenia, który na to pójdzie, i nie, bumpowanie nie pomoże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona jest zbudowana w taki sposób, że jej docelowe przeznaczenie może zostać w każdej chwili nieco edytowane, ze względu na elegancję i czystość stylu oraz brak przynależności do 1 konkretnego produktu. Można zarówno sprzedawać serwery gier, serwery głosowe, serwery voip, usługi dodatkowe typu boty, addony. Zakres działań jest szeroki, wystarczy, że w/w "jeleń" ma w głowie więcej oleju, niż zamknięty na zmiany oraz pomysły, tradycyjny e-biznesowiec. :wub:
Niektóre Game-hostingi stanowią potężną fontannę finansową, ale za nimi stoją ludzie, którzy odpowiednio realizują swoje plany. Wystarczy chcieć.

I cena 500zł za w pełni okodowany szablon z pełnym RWD, robiony na wyłączność, z zestawem psd - to nie jest wygórowana cena.

Edytowano przez EvoBattle (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×