Skocz do zawartości
wlodziu

Zamiennik dla ADSENSE?

Polecane posty

Hej, mam pewną stronkę, która generuje dośc duży ruch i chciałbym pozyskac metodę zarobkową - a mianowicie reklamy. Szukam czegoś w stylu Adsense. Złożyłem aplikacje do nich, ale strasznie długo to trwa.

 

Czy korzystaliście z czegoś innego? Macie jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj coś w stylu yiledbird,yieldriser, spicymobile, rocketmobile way2grow itp

Jest tego trochę. Wszystko zalezy od tego jak duży masz ruch.

Niektóre z tych firm mogą nie chcieć współpracować przy zbyt małych wydawcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam obecnie z optad360, kiedyś działałem z yieldbird po tym jak przemienili się z adtaily, ale zarabiałem więcej z adsense więc wypiąłem ich kody. Po yieldbird próbowałem jeszcze z yieldriser ale obsługa beznadziejna - bardzo wolno odpowiadali na moje maile, opóźnienia z płatnościami i w końcu zrobiłem test z optad360 żeby sprawdzić kto lepiej będzie dla mnie zarabiał. Po 3 tygodniach testów podzielonego ruchu pół na pół optad360 zarobił dla mnie więcej o 36% w porównaniu do yieldriser i zaskoczony byłem faktem, że zarobiłem więcej nawet przy wyższej prowizji optad360. Co do współpracy to płacą terminowo, tylko raz spóźnili się 3 dni, osoba kontaktowa zawsze rzeczowo i szybko odpowiada.

 

Edytowano przez Kuba_Z (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam obecnie z optad360, kiedyś działałem z yieldbird po tym jak przemienili się z adtaily, ale zarabiałem więcej z adsense więc wypiąłem ich kody. Po yieldbird próbowałem jeszcze z yieldriser ale obsługa beznadziejna - bardzo wolno odpowiadali na moje maile, opóźnienia z płatnościami i w końcu zrobiłem test z optad360 żeby sprawdzić kto lepiej będzie dla mnie zarabiał. Po 3 tygodniach testów podzielonego ruchu pół na pół optad360 zarobił dla mnie więcej o 36% w porównaniu do yieldriser i zaskoczony byłem faktem, że zarobiłem więcej nawet przy wyższej prowizji optad360. Co do współpracy to płacą terminowo, tylko raz spóźnili się 3 dni, osoba kontaktowa zawsze rzeczowo i szybko odpowiada.

 

optad360 - Mają jakiś prób wejścia?

Minimalny ruch czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×