Skocz do zawartości
Vertisan

VPS/Hosting z SSH z dobrym firewall'em

Polecane posty

Witam,

 

Obecnie rozglądam się za niedrogim a jednocześnie dobrze zabezpieczonym serwerem - może być to VPS lub zwykły shared jednak z dostępem po SSH.

Będę potrzebował umieścić na nim aplikację medialną z bazą z ok 10 tyś. wpisów. Serwer ten musi być dość dobrze zabezpieczony pod względem ataków DDoS, ponieważ ostatnio jak uruchomiłem ową aplikację na linuxpl.com to po jednym ataku dostałem tylko maila o zablokowaniu serwera i pozamiatane.

 

Mogą być to zagraniczne oferty - osobiście przyuważyłem DigitalOcean oraz BlazingFast, jak oceniacie owe firmy? A może macie coś lepszego.

 

Cenowo nie chciałbym przekroczyć 40zł/msc.

 

Jeśli potrzeba jeszcze jakichś dodatkowych informacji to proszę pytać.

 

Pozdrawiam

 

 

P.S.: Nie interesują mnie oferty typu "Mam akurat wolne zasoby to Ci odsprzedam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenowo nie chciałbym przekroczyć 40zł/msc.

 

Za takie pieniądze nikt nie zapewni ci ochrony DDoS na odpowiednim poziomie jeżeli masz ataki. Czas administratora też kosztuje i częste reakcje zakończą się blokadą konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Ci użyć serwerów google i połączyć z cloudflare dobrze skonfigurowany serwer w google i nic go nie ruszy :ph34r:

 

https://cloud.google.com/

 

Trochę mało sensowa wypowiedź ale jest w niej sens. Tylko budżet autora tematu raczej nie jest odpowiedni - cennik wirtualnych maszyn: https://cloud.google.com/compute/pricing

 

Google daje każdemu bezpłatnie 300$ na pierwsze 60 dni usługi (nawet do 1000$ na 150 dni można otrzymać w specyficznych przypadkach - wątpię czy się klasyfikujesz do tych programów).

 

Mimo wszystko konfiguracja ich chmury, SDK które jest dostępne wymaga też odpowiedniej wiedzy i czasu. Ich usługi sieci wirtualnych mają świetną dokumentacje i możliwości jednak mimo wszystko wdrożenie moim zdaniem zabiera znaczniej więcej czasu niż na Amazonie - to nie jest usługa raczej dla początkującego z małym portfelem - zgubisz się szybko.

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę mało sensowa wypowiedź ale jest w niej sens. Tylko budżet autora tematu raczej nie jest odpowiedni - cennik wirtualnych maszyn: https://cloud.google.com/compute/pricing

 

Google daje każdemu bezpłatnie 300$ na pierwsze 60 dni usługi (nawet do 1000$ na 150 dni można otrzymać w specyficznych przypadkach - wątpię czy się klasyfikujesz do tych programów).

 

Mimo wszystko konfiguracja ich chmury, SDK które jest dostępne wymaga też odpowiedniej wiedzy i czasu. Ich usługi sieci wirtualnych mają świetną dokumentacje i możliwości jednak mimo wszystko wdrożenie moim zdaniem zabiera znaczniej więcej czasu niż na Amazonie - to nie jest usługa raczej dla początkującego z małym portfelem - zgubisz się szybko.

 

Konfiguracja ich chmury to 30 minut z skryptem centminmod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×