Skocz do zawartości
zelek123

nie aktualizowanie serwera ts3

Polecane posty

Witam mam pytanie czy coś może się stać gdy nie mam zaktualizowanego serwera ts3 ? Jest już rok prawie 2017 a serwer stoi na 2014. Wersja stabilna bez bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Bez bugów? Pierwszy lepszy exploit z forum obok i crash serwera gwarantowany :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Tam jest pełno bugów, więc nie możesz mówić "wersja stabilna bez bugów" - prędzej: "pobugowana wersja, podatna na wszystko co jest dostępne w pierwszych 10 linkach wyszukiwania wujka google, outdated".

Co się może stać? Każdy kto jest na Twoim TeamSpeak'u może być wyrzucony, można wejść na query + wywalić serwer na miliard sposobów...... nawet samym klientem TeamSpeak'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na ts siedzi dziennie 300 osób i tego problemu nie miałem. Bardziej chodzi mi o to czy ekipa ts3 może się dopieprzyć że nie aktualizuje serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

300 osób na outdated? Pewnie crackowana licencja :D

 

Jeżeli nie to wiedz że oficjalnie TeamSpeak przez ten czas wprowadził greylisting (do walki z takimi serwerami), więc może być tak że kiedyś, ktoś się z Tobą nie połączy.

Może masz szczęście do tej pory, ale lepiej publicznie nie podawaj tutaj adresu tego TeamSpeak'a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie tu nie podam. Oraz nie przyznam się do crack licencji bo ją kupiłem, i all porty są zablokowane co kilka dni update portów robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Coś tu się kupy nie trzyma + świeże konto.

Lecę po popcorn, robi się ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świeże konto bo nie lubię na forum siedzieć. Zawsze mam problem ze znalezieniem działu wgl o co wam chodzi, jak wiecie można kupić crack licencje i automatycznie o ciebie dbają byś nie dostał listy :) A ja tylko spytałem o aktualizacje serwera.


Ale przyznam że ts jako firma ma bardzo słabe zabezpieczenia. Nie mam black listy ani tej grey listy ale już znalazłem sposób by ominąć greliste czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłeś sposób by zmusić użytkownika łączącego się z twoim serwerem, aby nie odpytywał serwerów firmy o status twojego?

 

Kurczę bolek, dobry jesteś w te komputry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co ci chodzi gościu. Zapłaciłem to zapłaciłem, 50 zł za full sloty update co kilka dni automatyczne blokowanie portów i stały kontakt z typkiem. A za licencję ts co mam ? 400 zł za 128 slotów haha ;D + jeszcze nic z tego tsa nie mam. mam tsa bo lubię gdy ktoś siedzi na moim czymś nie ważne co to serwer cs go, forum, minecraft ale te uczucie jest epickie gdy wiesz że ktoś dzięki tobie dobrze się bawi

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×