Skocz do zawartości
TheMegaCherry

Hosting pod 3 strony WordPress - jaki?

Polecane posty

Witajcie,

 

Poszukuje hostingu, który bez żadnego problemu obsłuży na raz 3 odrębne strony postawione na WordPress'ie.

 

Strony będą tylko dla polaków, dlatego najlepiej, by serwerownie były także zlokalizowane w Polsce (logiczne, że takie strony będą się wtedy szybciej wczytywać).

 

Jeżeli chodzi o cenę to oczywiste, że chce by jak najtaniej to wyszło, lecz nie mam jakiegoś konkretnego budżetu... chce po prostu, by wszystko ładnie działało i nie było drogie ;)

 

Polecicie coś?

 

PS: Nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie, ale strony będą stały za CloudFlare.

 

PS2: Oczekuje opini ludzi, którzy mieli styczność z danymi usługodawcami, a nie ofert firm, które nie wnoszą nic konkretnego do tematu oprócz reklamy swojej firmy (i jaka to ona nie jest najlepsza)... mam nadzieje, że rozumiecie o co mi chodzi ;)

 

WAŻNY EDIT 3: Co powiecie o HostGator? Mam na oku "Web hosting - Baby plan". Wiem wiem, że chciałem polską lokalizację, lecz zapomnijmy na chwilę o tym :)

Oczywiście wykupiłbym 3 takie hostingi - każda strona na osobnym hostingu.

Edytowano przez TheMegaCherry (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na temat HostGator i innych wypowiedziałem się w tym temacie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/55101-poszukiwany-prosty-i-stabilny-hosting-wirtualny-w-uk/ - poczytaj.

 

Z polskich firm mogę polecić współdzielony: dhosting, mydevil, iq, kei (kolejność przypadkowa).

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mko007

z mydevila nie korzystałem, ale od siebie mogę polecić

jchost.pl albo linuxpl.com

zacznij od najniższego pakietu, zwiększysz w razie potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×