Skocz do zawartości
PrzemekDream

DREAMSOLUTIONS.pro - tanie strony internetowe, mądre SEO, profesjonalny webdevelopment!

Polecane posty

dreamsolutions-website-webdevelopment.pn

Strony internetowe - SEO - Webdevelopment

Czy marzyłeś kiedyś o profesjonalnej stronie internetowej w dobrej cenie, która będzie w pełni responsywna i elegancka... a zarazem wywoła podziw u osób odwiedzających?

DREAMSOLUTIONS.pro spełnia marzenia! Mam ogromne doświadczenie w tworzeniu stron i sklepów internetowych, które oprócz pięknego wyglądu są również inteligentne i responsywne. Specjalizuję się na silniku CMS Wordpress, na którym pracuję już od kilku lat. Moimi klientami są zarówno osoby prywatne z Polski, jak i duże korporacje zza granicy, dlatego też można mi w pełni zaufać i powierzyć nawet najbardziej wymagające zlecenia.



Chciałeś znaleźć się na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach pod bardzo popularnymi frazami, jednakże nie widziałeś jak zabrać się za SEO?

Żadna fraza nie jest dla mnie problemem! Znam sztuczki SEO, o których 95% osób "zajmujących się pozycjonowaniem" nie słyszało. Oferuję tylko najbardziej profesjonalne white hat seo, dzięki któremu Twoja strona zostanie ulokowana na pierwszych pozycjach w Google na bardzo długo. Kilka zagranicznych witryn o popularnej tematyce, tzn. z dużą konkurencją, wypozycjonowałem do pierwszej pozycji w wyszukiwarkach (ostatni projekt zajmuje pozycję top1 przy wynikach wyszukiwania około 15 MLN). Wykonuję pełny audyt SEO i optymalizację w najlepszej cenie na rynku!


Potrzebujesz pomocy z administracją, aktualizacjami i ogólną opieką nad swoją stroną internetową?

Administracja strony nie jest prosta, a na prawidłowe funkcjonowanie witryny wpływa wiele czynników. Codzienna kontrola błędów, przeróżne aktualizacje i częste optymalizacje strony to podstawa, aby strona sprawnie i szybko funkcjonowała. Według najnowszych badań, 60% internautów automatycznie zamyka okno przeglądarki, jeśli witryna ładuje się dłużej niż 2,5 sekundy. Strony internetowe, którymi się opiekuję, na pełne załadowanie się potrzebują średnio 0,8 sek! Ale to nie wszystko... :-)




 

 

 


Jestem perfekcjonistą, dlatego każdą stronę traktuję tak, jakby miała być to moja własna marka. Innymi słowy: otrzymasz projekt, przy którym każdy przeglądający powie "WOW!"

Napisz, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie marzeń! Oferuję najlepszy stosunek ceny do jakości na rynku. Działam w ekspresowym tempie - strona będzie gotowa w kilka dni! DREAMSOLUTIONS.pro

Bardzo proszę skontaktować się ze mną poprzez e-mail, abyśmy mogli omówić wszelkie szczegóły: dreamsolutions.pro@gmail.com

P.S. Mogę wystawić fakturę oraz spisać umowę na każde zlecenie. :)

Edytowano przez PrzemekDream (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem perfekcjonistą, dlatego każdą stronę traktuję tak, jakby miała być to moja własna marka. Innymi słowy: otrzymasz projekt, przy którym każdy przeglądający powie "WOW!"

 

@LANcaster bo tu chodzi o efekt "WOW" - ma gmail, WOW, nie chciało mu się skonfigurować domeny w adresie, WOW

 

Znam sztuczki SEO, o których 95% osób "zajmujących się pozycjonowaniem" nie słyszało.

 

xD

 

duże korporacje zza granicy, dlatego też można mi w pełni zaufać i powierzyć nawet najbardziej wymagające zlecenia.

xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ta grupa, to po pierwsze.

 

Po drugie, profesjonalne usługi ze skrzynką na gmailu? LOL.

 

Dziękuję za wiadomość!

 

Śpieszę się wyjaśnić sytuację związaną ze skrzynką mailową. Współpracuję z zagranicznymi firmami hostingowymi i jeden z hostingów, na którym jest ulokowana moja domena, walczy od wczoraj z usterką związaną z odbiorem wiadomości z Hotmaila. Jako że obsługuję klientów zza granicy korzystających z ów skrzynki, byłem zmuszony chwilowo wejść na zapasowy adres e-mail.

 

 

Pozdrawiam

 

 

P.S. Jeśli nie korzysta Pan z Hotmail, to proszę wysłać wiadomość na contact@dreamsolutions.pro . Bardzo chętnie odpowiem! :)

Edytowano przez PrzemekDream (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×