Skocz do zawartości
backshift

Strona www

Polecane posty

Witam wszystkich.

Czy możecie podpowiedzieć mi gdzie można kupić lub stworzyć taki szablon strony http://www.sesjadziecieca.pl

Planuję stworzyć stronę ale kiepsko mi to idzie, budżet mam zerowy, a i właściwie nie wiem już od czego zacząć. Czy domena sama mi wystarczy. Tracę już głowę.
Z góry dziękuję za podpowiedź.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Template monster lub inna podobna strona, kolejna opcja to znaleźć firmę zajmującą się projektowaniem stron internetowych. Zaprojektują Ci oni stronę internetową lub szablon pod jakiś CMS którego sobie wybierzesz (większość firm specjalizuje się w konkretnym CMS np w WordPress lub Joomla).

 

Możesz też napisać do mnie, jestem w stanie wykonać taki lub podobny szablon pod WP, wszystko zarządzane i edytowalne z poziomu wygodnego panelu ;). Cena zależna od stopnia rozbudowania strony, więc jeśli jesteś zainteresowany napisz dokładnie co chciałbyś mieć zawarte na stronie. Możemy chwilę porozmawiać na skype i wspólnie ustalić co dokładnie musi znaleźć się na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki że mi podpowiedziałaś. Może poszukam kogoś skoro twierdzisz że sam nie dam rady tego zrobić. Jak znajdę chwilę to odezwę się na skype tylko musisz mi podać do siebie kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skype taki sam jak mój nick na forum ;).

 

Wiesz jeśli masz umiejętności, czas i ochotę nie ma problemu by samemu taki szablon zrobić. Niestety bez znajomości HTML, CSS, JavaScript, podstaw PHP oraz znajomości konkretnego CMS'a np WordPressa nie da rady.

Można się tego nauczyć, ale aby wykonać stronę taką jak w przykładzie do tego w jakimś CMS zaczynając z wiedzą zerową to czeka Cię kilka miesięcy nauki, potem zdobywanie doświadczenia na błędach i dopiero da radę zrobić dobrej jakości szablon.

 

Możesz również napisać do mnie na pw na forum, dość często tutaj zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://themeforest.net/item/fluxus-portfolio-theme-for-photographers/3854385

 

Proszę - 30 sekund roboty, wszystko jest podane w informacjach o stronie.

 

@ps do osób które pisały powyżej - ogarnijcie się i pomożcie skoro prosi o ten sam.

 

Gdybyś był zaintersowany grafiką możesz pisać na PW.

Pozdrawiam

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się bawić z darmowymi jeżeli myślisz o stronie, która ma ci dłużej posłużyć. Najlepiej dogadać się z kimś kto ma już doświadczenie i pokaze ci dodatkowo na co zwrócić uwagę jeżeli chodzi o pozycjonowanie one site na stronie bo bez tego ciezko ci będzie się gdzieś przebić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam ten szablon, jeśli chodzi o stronę wszystko mi się podoba. Wszystko jest na swoim miejscu no i oczywiście fajne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Znalazłem szablon który mi się podoba. Czyli mam za niego zapłacić i co dalej, dostaje go w paczce na maila czy co się z nim będzie działo. Robię to pierwszy raz i nie chce popełnić błędu by wywalić 200zł gdzieś w sieci.

http://preview.themeforest.net/item/diopter-creative-responsive-photography-portfolio-wordpress-theme/full_screen_preview/18523973?_ga=1.118538121.1837359997.1479644591

Edytowano przez backshift (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej znaleźć platformę cms która jest zbudowana na WordPressie ? Nie zawsze szablon jest ważny tylko szybkość strony i łatwość jej pozycjonowania w necie. Chyba o to bardziej chodzi. Piękna strona słabo widoczna w necie nie będzie sprzedawać. Poza tym jak nie masz głowy do kodów html to polecam CMS zobacz ta stronę fotograficzną https://www.sercemwidziane.com/ wysokich lotów nie jest. Ani nie jest jakaś nowoczesna a wyświetla się w Google i jest szybka. Taki szybki przykład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia. Strona wygląda jakby miała ~30 lat. W 1-2 dni można by zrobić dużo lepszą i responsywną stronę.
Ze strony nawet nie wiadomo czym się zajmujesz/po co ta strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×