Skocz do zawartości
Keither

VPS pod ts3 (dla ok. 100 osób)

Polecane posty

Prędzej czy później uciekniesz z OVH VPS. Ta oferta nie zapewnia ochrony serwerów TeamSpeak 3.

 

Jeżeli chcesz mieć podstawową ochronę Anty-DDOS to VPS HosTeam.

Jak zaawansowaną to kupujesz tzw. Voice VPS np. u www.multigaming.pl. Plus to święty spokój, minus brak dostępu do konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Prędzej czy później uciekniesz z OVH VPS. Ta oferta nie zapewnia ochrony serwerów TeamSpeak 3.

 

Jeżeli chcesz mieć podstawową ochronę Anty-DDOS to VPS HosTeam.

Jak zaawansowaną to kupujesz tzw. Voice VPS np. u www.multigaming.pl. Plus to święty spokój, minus brak dostępu do konsoli.

 

No tak, tylko w hosteam nie ma ani jednego słowa na temat antyddos przy vps. W regulaminie również nie ma takiej informacji (jest tylko o ochronie przy dedykach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

 

No tak, tylko w hosteam nie ma ani jednego słowa na temat antyddos przy vps. W regulaminie również nie ma takiej informacji (jest tylko o ochronie przy dedykach).

 

Tak. Z tego co wiem to VPS'y w HT nie są już tak chronione jak dawniej ;)

 

W kwestii VPS OVH, to rzeczywiście nie ma tam absolutnie żadnej ochrony przy TeamSpeak'u ;)

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Z drugiej strony oni chcą jakiś tam prywatny to myślę że nie będą mieli strasznie dużo ataków o ile jakieś w ogóle.

 

Sam mam serwer od 3-4 lat i nigdy nie miałem ddosa (odpukać) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kR4e6qx.png?1

o tutaj

 

Najadłeś się czegoś czy jak?

Pytasz o ofertę VPS patrz poniżej:

http://prnt.sc/cik1dy

Gdzie tu widzisz ochronę Anty DDOS?

Dawniej racja - mieli ochronę na vpsach ale po zmianie szaty graficznej i oferty usuneli tą opcje.

 

Tyle w temacie.

 

VPS pod TS = OVH.

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS pod TS = OVH.

OVH pada jak mucha od ddosow.

Do ts3 ovh jest slabym pomyslem.

VPSy maja podstawowego anty-ddos ktory nie wytrzyma ataku na aplikacje tsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już prawie zdecydowany na OVH :) Tylko teraz pozostaje pytanie VPS SSD 1 czy 2? :P

 

 

PS. Jeszcze tylko myślę nad lvlup.pro ;)

Nie SSD tylko VPS Cloud - przy twoim budzecie bedzie ok a jakość znacznie wyższa.

 

Prędzej czy później uciekniesz z OVH VPS. Ta oferta nie zapewnia ochrony serwerów TeamSpeak 3.

 

Jeżeli chcesz mieć podstawową ochronę Anty-DDOS to VPS HosTeam.

Jak zaawansowaną to kupujesz tzw. Voice VPS np. u www.multigaming.pl. Plus to święty spokój, minus brak dostępu do konsoli.

Na Cloud VPS w OVH raz czy dwa razy miałem DDoS, zauważalna niestabilność na początku ale dało się dogadać potem już stabilnie, skąd to wiem? Bo dostałem maila od OVH takiej treści

Szanowni Państwo,

System monitoringu wykrył atak na adres IP xxx.xxx.xxx.xxx Jesteśmy
zobowiązani do ochrony infrastruktury, do której jest podłączona
usługa. Dlatego włączyliśmy opcję ochrony.

Ochrona Państwa infrastruktury polega na przekierowaniu
ruchu przechodzącego przez adresację IP, do dodatkowych
urządzeń sieciowych. Następnie ruch zostanie przefiltrowany,
akceptując wyłącznie poprawne pakiety.

Po zakończeniu ataku opcja ochrony zostanie wyłączona

OVH pada jak mucha od ddosow.

Do ts3 ovh jest slabym pomyslem.

VPSy maja podstawowego anty-ddos ktory nie wytrzyma ataku na aplikacje tsa.

j.w.

 

Nie chce tutaj uświęcać OVH ale kurde ludzie nie porównujcie całej gamy VPSów tam dostępnych do jakości tych za 10 zł... Podsumowując, jeśli VPS od OVH to tylko z serii https://www.ovh.pl/vps/vps-cloud.xml

Edytowano przez filip_b (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH pada jak mucha od ddosow.

Do ts3 ovh jest slabym pomyslem.

VPSy maja podstawowego anty-ddos ktory nie wytrzyma ataku na aplikacje tsa.

 

Czy możesz to jakoś potwierdzić chociaż szacunkowymi danymi?

W moim przypadku jeden z klientów posiadał KVM Game Pro z oferty lvlup.pro i normalnie TS działał mimo że trwał na niego ciągły atak DDoS przez 72h. Jedyną niedogodnością o ile pamiętam były podwyższone dropy pakietów przez jakąś minutę czy dwie, już nie pamiętam dokładnie.

 

W OVH mają generalnie trzy poziomy ochrony.

Podstawowy - niekonfigurowalny dla najtańszych opcji i gamy SYS.

Pro - konfigurowalny z możliwością blokowania wybranych portów oraz możliwość włączenia stałego filtrowania przez arbor i tilera dostępny na dedykach z oferty "zwykłej" OVH oraz Cloud.

Game - w gamie OVH oraz SYS na dedykach z oferty Game, z zasady lepsze filtrowanie TCP oraz możliwość odpalenia whitelisty UDP

 

Generalnie opisałem to na forum

https://forum.lvlup.pro/t/rodzaje-atakow-i-sposoby-ochrony/131

 

O ile ten pierwszy działa różnie to przy ruchu rzędu 6Gbit drop na 3 pingi i potem działa normalnie.

Pro przy takim ruchu jak wyżej nawet nie traci pingu

Game - jak wyżej plus dodatkowo filtrowanie na warstwie sieciowej aplikacji

 

Wziąłem na 30 dni na testy VPS KVM Pro z lvlup.pro, więc na chwilę obecną dziękuję za pomoc ;)

 

Dzięki za zaufanie, nie zapomnij zdać relacji na forum czy w opinii czy było warto :)

Jeśli będzie okej to tylko się cieszyć, jeśli czegoś zabraknie to znaczy że będzie trzeba to poprawić od mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Czy możesz to jakoś potwierdzić chociaż szacunkowymi danymi?

W moim przypadku jeden z klientów posiadał KVM Game Pro z oferty lvlup.pro i normalnie TS działał mimo że trwał na niego ciągły atak DDoS przez 72h. Jedyną niedogodnością o ile pamiętam były podwyższone dropy pakietów przez jakąś minutę czy dwie, już nie pamiętam dokładnie.

 

Wy swoje serwery vps trzymacie na dedykach. Tam jest anty-ddos w weraji game. Na zwyklych vps cloud i ssd od ovh jest podstawowy firewall ktory nie obroni przed atakiem na aplikacje ts3.

Mialem tam swoje dwa tsy(vps cloud) i co atak to loss 50℅>.

Edytowano przez Kashi66 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy swoje serwery vps trzymacie na dedykach. Tam jest anty-ddos w weraji game. Na zwyklych vps cloud i ssd od ovh jest podstawowy firewall ktory nie obroni przed atakiem na aplikacje ts3.

Mialem tam swoje dwa tsy(vps cloud) i co atak to loss 50℅>.

 

Konfigurowałeś firewalla z regułami w panelu OVH i włączyłeś stałe filtrowanie na tym VPS Cloud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Konfigurowałeś firewalla z regułami w panelu OVH i włączyłeś stałe filtrowanie na tym VPS Cloud?

Tak bo bez tego tracił połączenie przy ataku a tak to trzymał sie z lossem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×