Skocz do zawartości
Keither

VPS pod ts3 (dla ok. 100 osób)

Polecane posty

Witam,

Rozglądam się za VPS-em pod serwer ts3 i już mnie od tego głowa boli ;) Musi uciągnąć ok. 100 osób jednocześnie zalogowanych na ts-ie. Zainteresowała mnie oferta Śląsk Data Center - pakiet KVM-LINUX-vps1. To wystarczy czy coś innego polecacie?

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Uwielbiam takie posty :)

Skoro tak, to na pewno przeczytałeś kilkadziesiąt podobnych tematów, więc niepotrzebnie założyłeś kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Hosteam

 

A jest tam jakiś antyddos? Nic w ofercie o tym nie napisali. Tylko przy dedykach widzę taką informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to na pewno przeczytałeś kilkadziesiąt podobnych tematów, więc niepotrzebnie założyłeś kolejny.

 

Nigdzie nie widziałem żadnego posta, że ŚDC mnie wywali przy ddos-ie :)

 

 

@j1gg

Dzięki za odpowiedź.

 

 

Może VPS Starter od Gametris lub VPS Root 2 od Hekko w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ochronę DDOS korzystamy z autorskich rozwiązań. To tani VPS, natomiast musisz sam sprawdzić, czy będzie Ci odpowiadać - pakiet można wypróbować - wystarczy wykupić 3-dniowy test za niecałe 4 zł brutto.

 

Ze swojej strony możemy powiedzieć, że aktualna oferta na https://www.hekko.pl/serwery_vps.html cieszy się ogromnym zainteresowaniem i liczba tych VPS'ów rośnie lawinowo - jak na razie nie mieliśmy żadnych poważniejszych incydentów sieciowych, które wpływałyby na stabilność tej usługi.

 

Żeby ułatwić Ci decyzję - proszę, oto 10% kupon rabatowy: WHVP436435. Rabat na pierwszy okres rozliczeniowy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Uwielbiam takie posty :) Dlaczego Hosteam, a nie ŚDC? Coś więcej na ten temat?

 

ŚÐC często pada, brak sensownego antyDDoSu. W Hosteamie (net-speak) hostuje się duża liczba projektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wszystkich opiniach, które są na forum dot. ŚLDC ty nadal chcesz się tam pchać? Gratuluję odwagi.

 

Osobiście polecam Hosteam, miałem tam dedyka i świetnie radzili sobie z ddosami, ale niestety nie wiem jak z VPSami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W PL Hosteam ma chyba antyddos ale dopiero od KVM (?) zapytaj dla pewności
Za granicą OVH Cloud VPS (nie SSD) którego mam już niemal 2 lata i dziala niemal idealnie - polecam.

 

ŚDC (nie mylić z SDC) mialem - nie polecam.

 

Żeby ułatwić Ci decyzję - proszę, oto 10% kupon rabatowy: WHVP436435. Rabat na pierwszy okres rozliczeniowy.

Czy coś zmieniło się w regulaminie i można rabatowe kupony rozdawać w tym dziale? - nie było tematu ;)

Edytowano przez filip_b (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEKKO, o co chodzi z tymi autorskimi rozwiązaniami antyddos? Zwykły blackholling jak w mints? Też szukam nowego hosta bo blazingfast ostatnio często zalicza pady.

Edytowano przez j1gg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może idź to tych, którzy typowo działają w tym zakresie i orientują się w tematach?

Znam i sama mam do czynienia, właśnie w zakresie serwerów TeamSpeak 3 z Multigaming.pl, więc to tutaj Cię skieruję.

W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości to machnij im ticketa przez stronę, albo wyślij wiadomość na fanpage na Facebooku to się dowiesz wszelkich interesujących Cię kwestii, jeżeli strona nie dostarczy odpowiedzi ;)

Edytowano przez Paulaaaa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

ŚÐC często pada, brak sensownego antyDDoSu. W Hosteamie (net-speak) hostuje się duża liczba projektów.

 

 

Gościu wskaż mi miejsce na stronie hosteam gdzie jest napisane że posiadają antyddos.

Czekam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Hosteam - dedyki, zależy jaki masz budżet. Jako nieliczni radzą sobie z atakami ponieważ utrzymują tych projektów naprawdę sporo więc doświadczenie posiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeśli ci zależy na jakośći i antyddos to poczekaj na WAW1 w polsce w firmie ovh. Nie polecam ci brać w sldc szybko pada.

 

Skąd wiesz jaka będzie jakość na waw1?

 

 

kR4e6qx.png?1

o tutaj

 

Ale to jest przy ofercie dedyków a nie VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Paulaaaa, to już sam Spoofy nie mógł zareklamować Multigaming.pl? :D

 

Cóż, rozwijamy się i każdy myśli o reklamie :D

 

Oferuję Multigaming.pl - VoiceVPS lub na sloty - z nami dostaniesz :

a) intuicyjny panel do zarządzania całą usługą, któremu niczego nie brakuje

b) instancję najlepszego JTS3Bot'a

c) najlepszą możliwą ochronę AntyDDoS - Lokalizacja PL - Hosteam z customowymi zabezpieczeniami lub FR OVH, w permanentnej mitygacji z dobrze (nie tak jak co po niektórzy, co im zrywa non stop połaczenie ;) ) ustawionymi regułkami (doświadczenie w VAC od początku powstania tego rozwiązania) + dodatkowo własne, wypracowane rozwiązania do mitygacji floodu

d) fachową pomoc techniczną

e) jak zgłosisz się na PW dostaniesz zniżkę, od 5 do 15% ;)

 

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z naszych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Chłopie ogarnij najpierw licencje na więcej niż 32 sloty :)

 

A co to za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×