Skocz do zawartości
didymos

Hosting wirtualny w DE

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkich,

 

to jest mój pierwszy wpis, więc proszę o wyrozumiałość ;) Zamierzam przenieść się z polskiego hostingu na niemiecki. Piszę bloga na temat języka niemieckiego i chciałbym przenieść wszystko na niemiecki hosting. Czy ktoś mógłby coś polecić ? Nie mam żadnego doświadczenia w tej kwestii. Blog który prowadzę opary jest na wordpressie. Znam 1und1.de a oprócz tego możecie coś jeszcze polecić ?

 

Pozdrawiam,

Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tobie chodzi o niemiecką firmę hostingową z serwerami w Niemczech, czy znaczenie ma tylko serwer w Niemczech, a firma niekoniecznie musi być z Niemiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :) @devon @Majka szukam firmy hostingowej która ma serwery w Niemczech :) Teraz będzie trochę jaśniej ;) To może być niemiecka firma, ważne żeby ip serwera pochodziło z Niemiec. Chodzi o postawienie strony na WordPressie z niemiecką domeną. Czyli komplet żeby był: niemiecki serwer + niemiecka domena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domenę to najlepiej kup w OVH.pl, jeżeli chodzi o hosting https://www.ionic.pl/hosting_de.php, zapytaj https://linuxpl.com/Strona-glowna bo jak pamietam mają serwery w hetzner.

Pytanie czemu aż tak bardzo nalegasz na niemieckie IP, Google od dawna nie zauważa lokalizacji IP. Odpowiednia składnia i konfiguracja bloga wystarczy. Spójrz na usługi typu Cloudflare które na jednym adresie IP serwują tysiące stron (również jeden cert. SSL, podpięty po wiele stron).

Dla prasowanego HTML - google wystarczy aby rozpoznać język:

<html lang="de-DE">

;)

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć devon,

 

dzięki ! Hetznera znam ze słyszenia właśnie znalazłem jakiś czas temu w niemieckim google'u.

Nawiązując do IP, to nie ja nalegam bardziej na mnie naciskają żeby serwer miał zagraniczne (niemieckie) ip.Próbowałem tłumaczyć że google tego nie widzi nie jest to czynnikiem itd. No cóż dzięki za info. Może przytoczone tutaj argumenty pomogą.

 

Pozdrawiam,

Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×