Skocz do zawartości
haze90

[zlęcę] Drobna konfiguracja Windows Server 2012

Polecane posty

Widzę że jesteś nowy więc w dziale zlecenia (powinno być jakieś ograniczenie dla nowych kont...) należy podać co chcesz by ktoś wykonał i ile za to oferujesz.

Takie zlecenie jest "G" warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chodzi o długoterminowa współpracę, w tej chwili potrzebuje dwóch drobnostek: konfiguracja hyper-v (karty sieciowe) oraz ustawienie raid0 na serwerze. Ile za to oferuje? Wolałbym dostać oferty, skoro sam tego nie umiem zrobić to na jakiej podstawie mogę to wycenić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chodzi o długoterminowa współpracę, w tej chwili potrzebuje dwóch drobnostek: konfiguracja hyper-v (karty sieciowe) oraz ustawienie raid0 na serwerze. Ile za to oferuje? Wolałbym dostać oferty, skoro sam tego nie umiem zrobić to na jakiej podstawie mogę to wycenić?

Ty nie masz tego wyceniać - tym zajmą się wykonawcy. Ty zgodnie z regulaminem działu masz podać budżet - czyli maksymalną kwotę, którą jesteś w stanie zapłacić, bo tyle akurat masz na to przeznaczone.

 

Wykonawcy na tym forum w większości wypadków są profesjonalistami, konkurencja jest tu również spora, dlatego podanie budżetu nie oznacza z automatu tego że dostaniesz od razu oferty z górnej półki.

 

Możesz również zaproponować budżet godzinowy, jeśli będzie to dla Ciebie prostsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet...jak najniższy za jak najwyższą jakość! A tak na poważnie szukam kogoś do dłuższej współpracy - zapłacę tyle ile będzie trzeba w granicach rozsądku. Mile widziana FV. Ale niech będzie zgodnie z regulaminem, budżet 20-200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest nadal aktualne to wyślij mi info na PW, opisz na czym polega problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×