Skocz do zawartości
kampol

czy mobilnosc wplywa na pozycje?

Polecane posty

Pewnie lepiej niż wasz dział marketingu szeptanego EACTIVE ;).

 

Już dawno odpowiedź na pytanie została udzielona - co kilka dni praktycznie od 25 sierpnia agencje podobne do waszej tylko nieumiejętnie próbują rozkręcać dalej tą dyskusje :) Oczywiście każdy profil 2 posty i link w profilu do "pozycjonowania" :D

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

devon, jak zauważyłeś nazywam się Agata, a nie Eactive;) i nie zajmuje się marketingiem szeptanym. Ciężko żebym miała większą ilość postów jak niedawno założyłam konto:) mój post w przeciwieństwie do Twojego dotyczy tematu, a jeśli dyskusja nie została zamknięta to wydaje mi się, że mogę się w niej udzielić. Bez odbioru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Devon, bo jaki związek ma to:

 

Google zaczęło na stronie głównej wyświetlać pop-up zachęcający do sprawdzenia jak wyszukiwarka ocenia naszą stronę mobilną. Jak tam się mają Wasze? :P

Z pytaniem postawionym w temacie, czyli jaki wpływ na pozycjonowanie strony mobilne? Jeśli ktoś pyta się czy robić stronę przygotowaną dla urządzeń mobilnych czy nie bo nie wie czy ma to wpływ na seo to po co mu ocena strony mobilnej nad którą się zastanawia czy w ogóle zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

devon, jak zauważyłeś nazywam się Agata, a nie Eactive;) i nie zajmuje się marketingiem szeptanym. Ciężko żebym miała większą ilość postów jak niedawno założyłam konto:) mój post w przeciwieństwie do Twojego dotyczy tematu, a jeśli dyskusja nie została zamknięta to wydaje mi się, że mogę się w niej udzielić. Bez odbioru;)

 

Nie, nie zauważyłem. Twoje imię raczej nie ma żadnego znaczenia. Przepraszam "Specjalista Marketingu Internetowego" to praktycznie taka sama rola. Raczej średnią szeptanka ci wychodzi, takie męczenie dalej na siłę ;). Takie uroki forum, każda poprzednia firma też próbowała się wypowiedzieć bo temat fajnie indexowany przez google i po 2-3 postach kończą karierę na forum. Takie uroki, gdyby nie możliwość ustawienia linku w profilu i dodanie nazwy firmy - zainteresowanie rejestracją pewnie mocno by spadło. Każdy na WHT doskonale rozumie jak denerwujące jest to przy czytaniu nowych postów ;)

 

@Fizyda dzięki :)

 

Napisałem bo może im się znudzi - od kilku tygodni ten temat mi się podświetla jako nieprzeczytany z informacją że "tak mobilność wypływa na pozycję" :D

 

// Może się czepiam, trudno :)

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Napisałem bo może im się znudzi - od kilku tygodni ten temat mi się podświetla jako nieprzeczytany z informacją że "tak mobilność wypływa na pozycję" :D

 

// Może się czepiam, trudno :)

Mam dokładnie to samo, tylko mi się już nie chciało zaczynać kolejnej bezsensownej i offtopowej dyskusji w tym wątku. Przykre jest to, że takie powiadomienia dają do myślenia czy w ogóle jest sens wypowiadać się w tematach, skoro po zakończeniu sprawy temat przejmują spamerzy i tylko ludzi denerwują powiadomieniami. Nie wiem może tylko u mnie to wywołuje zastanowienie nad sensem wypowiadania się w tematach. Traci się czas na czytanie spamu bo myślisz, że ktoś chce się dowiedzieć czegoś konkretnego lub potrzebuje pomocy.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocno wplywa. Google caly czas testuje "mobile-first index" ktory zostanie prawdopodobnie wprowadzony w pelni w 2018 roku. Jest wiec jeszcze troche czasu zeby przygotowac swoja strone na zmiany Googla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×