Skocz do zawartości
Gość

Niezrozumiałe działanie modułu Opinii

Polecane posty

Gość

3 miesiące temu wystawiłem opinię pewnej firmie, dziś dostałem maila z przypomnieniem o tym i z prośbą o zaktualizowanie opinii.

 

 

 

Witaj Łukasz,

ostatnia Twoja ocena firmy ZYX to 5 czy dalej jesteś zadowolony?

Jeśli odpowiedź brzmi:

TAK - Kliknij w link: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/przypomnienie_tak/24-zyx/xyz/ aby zaktualizować opinię.

NIE - Kliknij na link: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/przypomnienie_nie/24-zyx/xyz/ aby napisać dlaczego nie jesteś zadowolony.


Jeśli natomiast nie jesteś już klientem kliknij w link: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/przypomnienie_po/24-zyx/xyz/ aby dodać opinię podsumowującą Twoją dotychczasową współpracę z firmą ZYX.

Będziemy wdzięczni za zaktualizowanie opinii co bardzo pomoże innym klientom firm hostingowych w wyborze.

 

Jako że nadal się z opinią zgadzam, kliknąłem TAK i wyświetlił mi się formularz z wypełnionym wszystkim tak jak było wypełnione 3 miesiące temu.

 

Jako że nic się nie zmieniło w mojej opinii kliknąłem Dodaj opinię.

 

Informacja, że muszę potwierdzić klikając w link z maila. Trochę nie rozumiem dlaczego mam to robić, skoro przyszedłem tutaj z linku z maila, ale ok...

 

W mailu natomiast pojawia się następujący link:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?app=companytestimonials&activateopinion=

 

który jak rozumiem nie działa, ponieważ nie ma parametru.

 

Jeśli ponawianie opinii ma jakikolwiek sens to wydaje się nie działać poprawnie.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Mam lepsze ;)

 

 

 

Witaj 'z czym do ludzi',

Otrzymałeś ten e-mail ponieważ została dodana nowa opinia w profilu firmy "XYZ", którą obserwujesz.

Aby zobaczyć opinię kliknij w poniższy link: LINK

 

 

z czym do ludzi mnie zabiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

To "z czym do ludzi" nie jest przypadkiem nikiem osoby, która wystawiła tą nowa opinię? Co nie zmienia faktu, że jest babol :)

Edytowano przez mariaczi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i przy okazji jakos je ozywic

Banować dzieci TSów i CSów, ogarnąć opinie bo to co się tam dzieje to patologia i może wrócą tu normalne dyskusje ;) Tylko do tego musi admin wrócić być.

 

Jakość tego forum od dawna leci w dół, ale obecny poziom przerasta momentami i mnie. Nie dziwie się, że sporo osób co tu było z nie małą wiedzą przestało się wypowiadać czy nawet zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hallo Panowie, wystawiania opinii chyba nikt nie pilnuje. Wystarczy zerknąć na prawą stronę forum, gdzie widać trzy opinie wystawione dla jednej firmy przez jedną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam. Przecież: http://www.webhostingtalk.pl/topic/55422-zmiany-w-rankingu-webhostingtalkplranking/page-1?do=findComment&comment=475540

 

Generalnie cieszą się że ktoś coś dodaje, a czy to są sensowne opinie czy nie to już inna sprawa.

 

Postaw bota, który wam podbije pozycje :) Nikt nawet nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hallo Panowie, wystawiania opinii chyba nikt nie pilnuje. Wystarczy zerknąć na prawą stronę forum, gdzie widać trzy opinie wystawione dla jednej firmy przez jedną osobę.

Gość jest dobry. Pisze je z konta zarejestrowanego na firmę której wystawia opinie :D

Poszedł ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do momentu aż nie wróci/będzie administracja na forum to szczerze mówiąc można wywalić te wszystkie moduły i postawić gołe forum bo obecnie taką mają wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Gość jest dobry. Pisze je z konta zarejestrowanego na firmę której wystawia opinie :D

Poszedł ban.

 

A jak ja kiedyś wystawiałem opinię dla firmy w której pracuję to też bana dostanę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak w tematach wypowiada się ktoś od was z profilu firmowego a później ty komentujesz to "pseudo prywatnie" więc co to za różnica? Jak spamujesz do tej pory w ten sposób i wszyscy to olewają to widocznie tak można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A jak ja kiedyś wystawiałem opinię dla firmy w której pracuję to też bana dostanę? :)

Jeśli było to w okresie gdy tam nie pracowałeś to nie widzę problemu.

 

I tak w tematach wypowiada się ktoś od was z profilu firmowego a później ty komentujesz to "pseudo prywatnie" więc co to za różnica? Jak spamujesz do tej pory w ten sposób i wszyscy to olewają to widocznie tak można ;)

Jest wiele rzeczy które w mojej ocenie powinny tu być prowadzone inaczej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×