Skocz do zawartości
  • 0
franiuu

Nagłe zatrzymanie serwera HTTP

Pytanie

Witajcie ponownie :)

 

Tym razem mam do was nieco inne pytanie. Spotkała mnie ostatnia dość dziwna sytuacja polegająca na tym, że pod wieczór mój serwer http nagle przestał działać. Za pierwszym razem to zignorowałem, ponieważ doszedłem do wniosku, że jest to spowodowane moimi eksperymentami na serwerze. Wczoraj wieczorem sytuacja miała miejsce drugi raz. Cały serwer funkcjonuje lecz Apache nagle znika. Szukałem jego folderu poprzez ssh lecz albo szukałem w złym miejscu (był instalowany automatycznie) albo został usunięty. Czy mógł zawinić Plesk? Załączam ss ze statusem serwera. Ma ktoś może pomysł jak powinienem to naprawić?

post-41281-0-25658600-1471964319_thumb.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu

6 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

  • 0

Poczekaj, bo nie rozumiem czegoś. Po co grzebiesz w konsoli skoro nie wiesz co robisz? Ten link co podałem pomoże tylko jeżeli niczego fizycznie nie usunąłeś z poziomu konsoli i jeżeli na obecną chwilę możesz zalogować się do panelu Plesk pomimo braku aktywnej usługi HTTP i uruchomić ją. Usługa HTTP i sam PLESK działają niezależnie. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Tak jak wspomniałeś mogę zalogować się do panelu, a strona sama w sobie nie działa. Lecz mimo wykonania tych czynności nie przyniosły one żądanego efektu. Nic nie usuwałem z poziomu konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×