Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
poppe

[ZLECĘ] Namierzenie zapętlenia query, lub wykorzystanie dziury w skrypcie.

Polecane posty

Witam serdecznie,

Po krotce napisze o co mi sie rozchodzi. Strona stoi w Polskiej serwerowni na VPS, jest to strona mojego projektu gamingowego, lecz tenze projekt stoi we Francji razem z cala baza itd. Strona laczy sie z serwerem we Francji (np aby przez strone zarzadzac kontami gry). Dzis od supportu VPS polskiego dostalem wiadomosc iz sa przeprowadzane ataki lub zapetlenie query w skrypcie gdzies, przez coscaly VPS jest zjedzony. Te "ataki" pochodza z IP serwera mojego we francji (jest to ruch "z" i "do"), wiec wyglada na to ze ktos znalazl luke w skrypcie i zapetla mi ciagle zapytania przez co pozera mi cale zasoby. Zadanie to namierzenie, wyeliminowanie i naprawa problemu. Ps. Gdy z konfigu strony wywale dane do logowania z serwerem we Francji, VPS przestaje szalec, gdy tylko spowrotem dodam, to zaraz zezarty zostaje, czyli nie rozumiem co to moze byc za atak/problem, raczej nikt z F5 nie czeka na wlacenie WWW, aby mi VPS przydusic, to cos sie robi moze automatycznie, no nic ...

 

Chetnych zapraszam na PM. Bardzo zalezy mi na czasie.

 

Budzet: 50-1050PLN

Edytowano przez poppe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Regulamin działu Oferty pracy W przypadku poszukiwania zleceniobiorcy wymagana jest podana cena, która użytkownik jest gotów zapłacić za usługę.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×