Skocz do zawartości
kori

tanie ssd 128GB na allegro 120zł-123zł

Polecane posty

jak sądzicie czemu je sprzedają tak zajechane, np w serwerach, czy wymieniają na większe bo potaniały

http://allegro.pl/dyski-twarde-dyski-ssd-123539?offerTypeBuyNow=1&price_to=123&a_text_f%5B82%5D%5B1%5D=130&a_text_f%5B82%5D%5B0%5D=100&price_from=90

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie oba powody - po co trzymać staroć która może paść w każdej chwili (i wtedy nic z tego nie będzie) jak można odzyskać parę zł, dołożyć niewiele i mieć pewniaka z większą pojemnością,

innego sensownego wytłumaczenia raczej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za tyle można kupić nowy w UK jak dobrze poszperasz więc jak ktoś kupił większa ilość np całą paletę lub tylko karton to ma wynegocjowana cenę. Niech na każdym zarobi na czysto 20 złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz drugi powtórzę kupujesz Pendrive'a w opakowaniu SSD. 170 zł za 120 GB Kingstona? , nie przesadzajmy cena nie jest wysoka a z drugiej strony , warto wyrzucać kasę na coś co może szybko przestać działać , dysk używany nigdy nie będzie dyskiem wysokiej jakości . I zastanów się czy potrzebujesz tego 128 GB na sam system i kilka apek wystarczy z 60 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Nie kupuje się używanych dysków twardych...

 

Kilka miesięcy temu wrzuciłem testowo do jednego z laptopów Samsunga Evo 120GB.

Kosztował jakieś drobne, laptop wykorzystywany biurowo ok 8 godzin dziennie i działa ok ( zapisał 3000GB ).

Więc to wszystko w zależności od wykorzystania, jeżeli ktoś generuje ultra zapisy to tu najwytrwalsze będą dyski Intela z serii serwerowych, jednak to też odbija się na cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrz na mój S.M.A.R.T markowego dysku a na twój? widać różnicę gołym okiem

a myslalem ze to ja mam bardzo duzo zapisu

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×