Skocz do zawartości
Westbam

Centrum OVH w Polsce!

Polecane posty

Znajdzie się ktoś kto ma serwer w WAW i nie działa mu RTM? Czy wszystkim działa? Kurde u mnie mam informacje że nie jest zainstalowany, a na serwerze jest i cron jest wykonywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A porty otwarłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Czekam, podać całkowite dane ? Moge nawet pesel jak zainteresowany PW

Ogólnie napisałem to jako ironię ale nie wiem czy zdajesz sobie sprawę co Ci za to grozi. :)

 

@ksk - piszę się otworzyłeś :D

 

Tak czy siak, ciekawy temat się tu klaruje jeżeli chodzi o to DC, OVH się mocno przeliczyło chyba jeśli chodzi o łącza w Polsce widocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje Zdaje, dlatego za kilka lat przeprowadzam się do kraju gdzie jest to dozwolone no chyba że smykałka mi na to minie ale mniejsza z tym napisałem tylko że mają słabe zabezpieczenia i tyle :)

 

Dopiero wszedłem w te tematy w styczniu i nie wiesz jakie to epickie uczucie taka mocna satysfakcja gdy się uda

ofc ze spoofingiem vps z turcji

Edytowano przez muchomor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Zdaje Zdaje, dlatego za kilka lat przeprowadzam się do kraju gdzie jest to dozwolone no chyba że smykałka mi na to minie ale mniejsza z tym napisałem tylko że mają słabe zabezpieczenia i tyle :)

żeby nie robić dłużej off-topicu.

To, że "za kilka lat przeprowadzasz się do kraju, w którym jest to dozwolone" nie znaczy, że teraz Ci nie utną rak przy samych plecach. Kwestia jest taka, że jest to czyn zabroniony jako naruszenie bezpieczeństwa innej sieci innej firmy - w ten sposób możesz otrzymać dość dużą karę (choćby pieniężną). Tutaj dodatkowo przyznałeś się do DDoSowania skryptami z Google'a (sic!) przez co właśnie ten czyn zabroniony popełniłeś. :)

I nawet w tym kraju Cię mogą złapać za takie czyny jeżeli kraj ten ma podpisaną współpracę z Polską.

Niestety - możesz być w czarnej du.e przez to co narobiłeś :P

Pozdrawiam.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co ? Ja głównych siedzib nie ruszam, a maksymalny test atak to minuta lub dwie sprawdzam tylko czy wejdzie jak wejdzie odpuszczam. Nikomu tym życia nie utrudniam czy coś w sumie to jest dopiero karalne gdy firma duże straty będzie miała + zależy od jak mocnego ataku a 1gb/s to bardzo małe jak na kilka sekund więc w sumie dostanę małą kare albo wcale

Edytowano przez muchomor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

@muchomor Oceny juz wystawione to teraz hakierka

W sumie pierwszy raz się z Tobą zgodzę.

Nie rozumiem podejścia tych Januszy biznesu myślących, że ominą ich konsekwencje.

A pewnie za jakiś czas dowiemy się, że zakłada hosting.

Ale co ? Ja głównych siedzib nie ruszam, a maksymalny test atak to minuta lub dwie sprawdzam tylko czy wejdzie jak wejdzie odpuszczam. Nikomu tym życia nie utrudniam czy coś w sumie to jest dopiero karalne gdy firma duże straty będzie miała + zależy od jak mocnego ataku a 1gb/s to bardzo małe jak na kilka sekund więc w sumie dostanę małą kare albo wcale

Kolego, nikt nie mówi o ruszaniu siedzib tylko naruszaniu infrastruktury! To mimo wszystko jest czyn karalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tam na górze wyjaśniłem ci jak to wygląda xd

 

a hosting jest w planie ale nic o tym nie mówię bo nie wypali i tak raczej w sumie nie mam aktualnie środków na to ale jest to też ciekawa sprawa ogólnie by czegoś się nauczyć w szkole niczego nie uczą byłem na informatycznej i uczyli mnie painta więc w styczniu sobie odpuściłem no i nie zdałem pójdę na budowlankę czy coś by 2 zawody umieć albo mieć papierek ponieważ dopiero 17 lat ;/

Edytowano przez muchomor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

tam na górze wyjaśniłem ci jak to wygląda xd

 

a hosting jest w planie ale nic o tym nie mówię bo nie wypali i tak raczej w sumie nie mam aktualnie środków na to ale jest to też ciekawa sprawa ogólnie by czegoś się nauczyć w szkole niczego nie uczą byłem na informatycznej i uczyli mnie painta więc w styczniu sobie odpuściłem no i nie zdałem pójdę na budowlankę czy coś by 2 zawody umieć albo mieć papierek ponieważ dopiero 17 lat ;/

 

Zapewniam Cie, że w informatycznej szkole nikt nigdy nie uczył painta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak może zależy od szkoły nie wiem, dobra już nie odpisuję nie chce postów sobie nabijać ani spamować w tym dziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

No to podaj polskie ovh na pw wiem że lecą bo od teamspeak3 z server-listy brałem i się bawiłem jak z nut

w sumie te z francji też lecą najlepsze ovh jest od osoby która udostępnia osobiście vps z dedyka game i ma prywatne zabezpieczenia bo te od ich firmy to żadne zabezpieczenia

 

Kurde, wakacje idą... hakiery wakacyjne tak wcześnie?...

 

Wróćmy do tematu Panie Bonzo z Google:

 

1) Mam "Polskie OVH" i powiedz mi - czy wyznacznikiem ochrony AntyDDoS jest dla Ciebie aplikacja TeamSpeak?

 

2) Czy nawet w trakcie APLIKACYJNEGO ATAKU a nie WOLUMETRZYCZNEGO serwer jest dalej dostępny, zaś kiepsko zabezpieczona usługa jaką jest TeamSpeak nie działa, hm?

 

3) Czy jak "atakujesz" VPS Game we francji to upewniasz się że jest on dobrze skonfigurowany, hm?

 

4) Gdzie dokładnie z Google znalazłeś "skrypty", hm? Mam znajomego w Google i on takich skryptów nie pisze... dziwne. Zastanawia mnie, co wpisują takie osobniki, bo za moich czasów nawet Skiddies potrafili przynajmniej odróżnić metodę "ataku" i ocenić ją pod kątem zabezpieczeń...

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)
  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myślę, ze te skrypty z google to po prostu fraza "free stresstest ddos" wpisana w wyszukiwarkę...

I na miłość boską przestańcie używać określenia haker w odniesieniu do osób bawiących się ddosowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo true karków xd

tak dla mnie wyznacznik to teamspeak3 bo aktualnie to moje życie i znam wszystkie bugi czy błędy oraz nicki / boty no wszystko co jest z tym związane

z tym google to tak na poważnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo true karków xd

tak dla mnie wyznacznik to teamspeak3 bo aktualnie to moje życie i znam wszystkie bugi czy błędy oraz nicki / boty no wszystko co jest z tym związane

z tym google to tak na poważnie ?

 

ROZPOCZYNAMY.

 

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Muchomor takich ludzi (administratorów) widziałbym u siebie na serwerach :D

Daj na PW info gdzie mogę Cię znaleźć (TS3, nick).

 

Wakacje... a urlop tylko 2 tygodnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrypt "google":

#!/bin/bash

echo "Sending DDos:"
for i in {1..10}; do
echo -n "."
sleep 1s
done
echo ""
echo "Result: 1Gbps"

Chociaż tak naprawdę nie wiem, czy potrafiłby to uruchomić ;-)

Edytowano przez Syndrom (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

 

Kurde, wakacje idą... hakiery wakacyjne tak wcześnie?...

 

Wróćmy do tematu Panie Bonzo z Google:

 

1) Mam "Polskie OVH" i powiedz mi - czy wyznacznikiem ochrony AntyDDoS jest dla Ciebie aplikacja TeamSpeak?

 

2) Czy nawet w trakcie APLIKACYJNEGO ATAKU a nie WOLUMETRZYCZNEGO serwer jest dalej dostępny, zaś kiepsko zabezpieczona usługa jaką jest TeamSpeak nie działa, hm?

 

3) Czy jak "atakujesz" VPS Game we francji to upewniasz się że jest on dobrze skonfigurowany, hm?

 

4) Gdzie dokładnie z Google znalazłeś "skrypty", hm? Mam znajomego w Google i on takich skryptów nie pisze... dziwne. Zastanawia mnie, co wpisują takie osobniki, bo za moich czasów nawet Skiddies potrafili przynajmniej odróżnić metodę "ataku" i ocenić ją pod kątem zabezpieczeń...

 

Też mam polskie OVH, nawet TS działał podczas ataku DDoS, było włączone po prostu filtrowanie wymuszone, ale wszystko działało, VPN, TS, WWW, FTP - a to najtańszy VPS SSD :)

Także z całym sercem mogę polecić, a co do tego nastoletniego wakacyjnego stressera polecam zaprzestać jakiejkolwiek dyskusji, po co karmić trolla? :) Niech sie bawi te "hakierki", potem rodzice będą mieli problemy ;]

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi wakacjami, wakacje to ja mam od września może 3 razy byłem.... szkoda słów a w sumie sobie piszcie co chcecie

 

karkow mam własnego ts raczej odpada

Edytowano przez muchomor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Też mam polskie OVH, nawet TS działał podczas ataku DDoS, było włączone po prostu filtrowanie wymuszone, ale wszystko działało, VPN, TS, WWW, FTP - a to najtańszy VPS SSD :)

Także z całym sercem mogę polecić, a co do tego nastoletniego wakacyjnego stressera polecam zaprzestać jakiejkolwiek dyskusji, po co karmić trolla? :) Niech sie bawi te "hakierki", potem rodzice będą mieli problemy ;]

Zależy z jakiej metody byłeś atakowany, c*j Ci ta filtracja da jeśli dostalbys atak z najnowszego sktyptu pod ovh.

 

@Syndrom

 

Chciałeś pokazać swój poziom debilizmu?

Edytowano przez #Gremsonkowy# (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak jest w końcu? Można dokupić IP do VPS w W-WA, czy nie? Nie ma takiej informacji w ofercie, ani w formularzu zamówienia.

 

Rano wysłałem ticket z zapytaniem i nic się nie dowiedziałem, trzeba było zadzwonić... Kiedyś ich support e-mail trochę sprawniej działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×