Skocz do zawartości
???

Power-bank o małych wymiarach

Polecane posty

Witam, poszukuję jakiś dobry "mały" power bank, chodzi głównie o wymiary, pojemność może być realna nawet ok. 2000mah, glownie chodzi mi o doładowywanie w pracy telefonu, wiec 2000 spokojnie wystarczy.

Na szybko znalazłem coś takiego http://allegro.pl/power-bank-ladowarka-przenosna-green-cell-2000mah-i6379075776.html ktoś ma opinnie na jego temat tej firmy? albo jakieś inne propozycje?

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spytam inaczej odnośnie takiego produktu lub podobnego, czy są na rynku takie które umożliwią np. naładowanie do pełna iphone6 więcej niż raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@gutek

Od miesiąca regularnie użytkuję PQI Power 15000,

sprawuje się świetnie

 

co do mniejszego - aukcja allegro wyżej - myślę że jest to budżet który można zaryzykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Mam PB o podobnej pojemności. Starego samsunga ładował 100% lub niepełne 100%. Moje nowe LG L65 ładuje powiedzmy 60%. Weź coś normalnego i dużego bo te power banki to są dobre żeby podłączyć i wykonać rozmowę albo naładować jakąś małą zabawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam oryginalne Xiaomi 10 400 i 10 000 mAh :)

Zamówiłem już kilkanaście sztuk dla rodziny i znajomych - zero problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam oryginalne Xiaomi 10 400 i 10 000 mAh :)

Zamówiłem już kilkanaście sztuk dla rodziny i znajomych - zero problemów.

Jak/gdzie je kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak/gdzie je kupujesz?

Ja swojego Xiaomi 10400mAh brałem z Chin - konkretnie Banggood. Polecam sklep - wiele rzeczy już kupiłem i śmigaja. W razie problemów nie ma problemu z gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak/gdzie je kupujesz?

 

Kupowałem je na BangGood - płatność PayPal lub karta, całkiem wygodnie. Cena ~67 PLN zachęca do kupna w Polsce, bo chyba nie jest wiele drożej. Kiedyś kupiłem 8 sztuk po 45 PLN - znajomi byli szczęśliwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kori, czy Ty porównujesz 100% oryginalny powerbank Xiaomi, z jakimś noname z Ali? Wut?

 

Dodam od siebie, że na Banggodzie, Gearbescie i podobnych sklepach jest lepsza ochrona kupującego jak i brak problemów w razie gwarancji, gdyż jest to swego rodzaju sklep, a nie jak na Ali, który jest bazarkiem skupiających Chińczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Gearbestem miałem problemy. Zamówiony sprzęt w ogóle do mnie nie dotarł, mimo dopłaty z tracking, ten nie zwracał nic użytecznego, support mnie olał, skończyło się na chargebacku (płaciłem kartą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. ;)

 

Sam kilka razy korzystałem z supportu (np. brakowało jakiejś pierdółki w zamówieniu) to od razu zwracali troszkę kaski lub wysyłali brakującą część. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nowy w zakupach internetowych, prawda? ;) Elektronika z aliexpress.. no średnio bym powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

na aliexpres sprawdz tam jest wszystko

 

To nie znaczy że dobre. Co to za głupie nabijanie postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×