Skocz do zawartości
Redzio

Pozyskiwanie klientów

Polecane posty

Hej wszystkim. Od jakiegoś już czasu prowadzę stronę www o fotografii architektury i wnętrz wcześniej też działałem w tym temacie lecz bez strony internetowej. Ale o co mi chodzi więc do konkretów.

 

Kombinuję jak pozyskać większą liczbę klientów niż dotychczas, zastanawiam się a zarazem zwracam się do was jak Wy byście to zrobili jakich metod użyli aby pozyskać klientów. Nastawiam się na klientów typu: architekci, firmy hotelowe, firmy wnętrzarskie itp.

 

Co według Was zastosować? maile, telefon czy osobiście stawiać się w danej firmie i rozmawiać w cztery oczy z osobą decyzyjną?

 

Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że wymagana byłaby osobista prezentacja usług. Czyli, tak jak pisałeś osobiście zjawić się w firmie, przedstawić usługi. Wymagane byłyby wizytówki oraz ulotki. Nawet, jeśli w danej chwili nie potrzebują skorzystać z takiej usługi, to wręcz grzecznie wizytówkę - może w przyszłości odezwą się....

Warto również ogłaszać swoje usługi na forach branżowych.

Nie wiem jak to wygląda w Polsce, ale tutaj w UK nikt nie lubi namolnych sprzedawców usług telefonicznie.

Jeśli chodzi o maile, to tutaj sytuacja wygląda podobnie, byłabym bardzo ostrożna z wysyłką takich mailii, bo nie chciałbyś chyba, aby adres e-mail trafił na listę spamiarskich adresów.

Może warto skorzystać z jakiegoś profesjonalnego mailingu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@Majka I portfolio w jakiejś fajnej teczce.

 

Kolega do firmy zrobił takie firmowe wypasione teczki i samo to robi dobre pierwsze wrażenie. W środku oczywiście materiały reklamowe i ich realizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Majka I portfolio w jakiejś fajnej teczce.

 

Kolega do firmy zrobił takie firmowe wypasione teczki i samo to robi dobre pierwsze wrażenie. W środku oczywiście materiały reklamowe i ich realizacje.

 

Rzeczywiście, nie pomyślałam o tym, z czymś takim można ładnie się zaprezentować, a tym samym pozyskiwać nowych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×