Skocz do zawartości
wygodad

Hosting pod Restyaboard

Polecane posty

'Hostingu'... źle się wyraziłem usługi, która spełnia takie wymagania - może być VPS, przy czym z już skonfigurowanym oprogramowaniem... ktoś takie czary-mary oferuje, czy trzeba się skupić na indywidualnej ofercie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konta na MyDevil.net spełniają wszystkie warunki - Nginx, PHP z masą dodatkowych modułów, PostgreSQL oraz Java (potrzebna do uruchomienia ElasticSearch) - wszystko to i wiele więcej jest już w standardzie.

 

Zapraszamy do przetestowania przez 14 dni (test płatny 1-4 PLN w zależności od pakietu). A z kodem rabatowym FORUM_WHT dostaniesz dodatkowe 15% zniżki :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za oferty i sugestie... najbardziej skłaniałem się do tej pory ku ofercie MyDevil.net, Megiteam ... co do zasobów np. VPS-a to będzie potrzebne ok. 2GB ram i 20-30GB przestrzeni dyskowej... mam już komplet informacji.

Edytowano przez wygodad (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za oferty i sugestie... najbardziej skłaniałem się do tej pory ku ofercie MyDevil.net, Megiteam ... co do zasobów np. VPS-a to będzie potrzebne ok. 2GB ram i 20-30GB przestrzeni dyskowej... mam już komplet informacji.

 

W takim razię może warto rozważyć opcje VPS w ArubaCloud. Dostajesz 2 GB RAM i dysk 40 SSD za 24,99 PLN/ mies. Zapraszamy do testów

 

https://www.arubacloud.pl/przetestuj-za-darmo.aspx

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×