Skocz do zawartości
Cad0s

[Szukam] Baza Danych sklepui lokalnie

Polecane posty

Witam zamierzam otworzyć sklep lokalny wraz ze sprzedażą internetową co proponujecie do łatwego ogarnięcia tych dwóch miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to program magazynowy z możliwością integracji stanu ze sklepem oraz programem FV. Ja akurat wybrałem Sobie taki system że mam w w nim bezpośrednio stany magazynowe, hurtownie,sklep oraz możliwość wystawienia FV. Przez zakupem lub wybraniem cms pod sklep wpierw go przetestuj bo u mnie było tak że jak bym kupił w ciemno to bym sobie krzywdę zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to program magazynowy z możliwością integracji stanu ze sklepem oraz programem FV. Ja akurat wybrałem Sobie taki system że mam w w nim bezpośrednio stany magazynowe, hurtownie,sklep oraz możliwość wystawienia FV. Przez zakupem lub wybraniem cms pod sklep wpierw go przetestuj bo u mnie było tak że jak bym kupił w ciemno to bym sobie krzywdę zrobił.

 

Co to za system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System to ShopGold z modyfikacjami oraz innymi swoimi przeróżnymi dziwactwami :D Między innymi nie wybrałem presty z tego względu iż moduły które mi były potrzebne są płatne co po zsumowaniu dało niezłą kwotę. Jeśli chodzi o SG to nie można niby przerabiać kodu sklepu ale osobiście mi to nie przeszkadzało.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System to ShopGold z modyfikacjami oraz innymi swoimi przeróżnymi dziwactwami :D Między innymi nie wybrałem presty z tego względu iż moduły które mi były potrzebne są płatne co po zsumowaniu dało niezłą kwotę. Jeśli chodzi o SG to nie można niby przerabiać kodu sklepu ale osobiście mi to nie przeszkadzało.

 

Z tego co widzę to w wersji za 500 zł jest wszystko. A powiedzcie mi chłopaki jak wygląda integracja z kasą lokalną np w sklepie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie do ciebie @N0Name ile zajmuje ci miejsca na dysku skrypt ze sklepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×