Skocz do zawartości

Polecane posty

Dzień Dobry,

 

Szukam serwera vps, który będzie miał zastosowanie pod aplikację serwera TeamSpeak3. Chciałbym żeby serwer był w Polskim dc, ale oferty zagranicznych hostów też wezmę pod uwagę. Byłem w wielu firmach Mintshost niestety, nie poradził sobie z atakami. Wczoraj zakupiłem vps cloud w ovh z nadzieją, że będzie lepiej, ale też się wyłożył po skonfigurowaniu filtracji na vps oraz włączonej filtracji stałej. Napisałem do supportu dostałem dziś dostałem odpowiedź że ten serwer nie nadaje na hostowanie ts3 i zaproponowali mi ofertę dedyka w serii game gdzie jest specjalna filtracja pod ts.

 

Gdyby ktoś mógł zaoferować jakoś ofertę gdzie mógłbym bez problemu hostować teamspeak'a bez większych problemów z atakami. Rozumiem że przy moim budżecie nie będzie to łatwe i dobre zabezpieczenia będą kosztem parametrów. Byłem również w Hosteam nie było większych problemów ale potrzebuję troszkę więcej ramu. Mój budżet to około 30/40 PLN miesięcznie. Czekam na oferty mam nadzieję że uda się coś znaleźć.

 

Edytowano przez Sevence (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Hosteam oraz Net-speak to liderzy w tej dziedzinie chyba w Polsce. Tylko chciałbym mieć te 2 gb ramu głównie tego mi brakuje. W tych firmach parametry są mocno ograniczone jeśli chodzi porównanie do innych firm, ale zabezpieczenia są wysokiej klasy, więc to zrozumiałe. Może ktoś zaoferuje coś jeśli nie to będę musiał zostać przy Hosteam a stronę oraz bota będę musiał hostować na drugim serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z discord a Twoja męka o ataki się skończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Spoofy jakoś boję się o licencję wolę nie ryzykować i zakupić serwer w jakiejś firmie.

 

Spokojnie - wielu mi zaufało i tylko mi dziękują ;)

 

Albo KVM na jednej maszynie albo hosting w multigaming.pl ;)

 

Możemy zrobić pod firmę hostingową (albo stricte TeamSpeak'ów albo hosting ogólnie - dwie firmy do wyboru w których pracuję) z możliwością wystawienia fakturki - no problem ;)

 

Jak nie to oferuję również hosting na sloty albo voicevps'a w multigaming.pl - jak chcesz zniżkę to daj znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten serwer jest w Polskiej lokalizacji? NIe chcę hostingu na sloty posiadam licencję 256 slotów. Nie chcę aby to był serwer współdzielony z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Czy ten serwer jest w Polskiej lokalizacji? NIe chcę hostingu na sloty posiadam licencję 256 slotów. Nie chcę aby to był serwer współdzielony z kimś.

 

Tak, w polskiej lokalizacji w HosTeam z najlepszymi, customowymi zabezpieczeniami + druga lokalizacja - Francja OVH. Za miesiąc czasu jednak decydujemy się wynieść do Francji bo tam dostaliśmy też ciekawą ofertę a zabezpieczenia wraz z naszymi są lepsze i działają lepiej + dostępność usług wypada lepiej niż w Polsce (zwyczajnie HosTeam ma trochę problemów, a dla nas priorytet to zabezpieczenia i dostępność).

 

Lecz na chwilę obecną, jak chcesz w Polsce jeszcze zamówić VoiceVPS'a (który i tak będzie przenoszony do FR i nie odczujesz żadnej różnicy (ping +10ms a to jest nic przy TeamSpeak'u) to daję Ci zniżkę 15% na ten miesiąc na VoiceVPS.

 

https://www.multigaming.pl/serwer/vps#/ - intuicyjny panel do zarządzania całością + instancja świetnego JTS3Bota za darmo ;)

 

Napisz na PW to dam Ci kupon zniżkowy ;)

P.S. Dla porównania daję dwa adresy:

test.tsdns.pl oraz testfr.tsdns.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym tą lokalizację Polską zależy przy jakim łączu mam serwer aktualnie we Francji i nie wygląda to wesoło u niektórych. Chyba jednak zdecyduję się na zakup w Hosteam. Jakie koszta i parametry są u ciebie na tym Voice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Wolałbym tą lokalizację Polską zależy przy jakim łączu mam serwer aktualnie we Francji i nie wygląda to wesoło u niektórych. Chyba jednak zdecyduję się na zakup w Hosteam. Jakie koszta i parametry są u ciebie na tym Voice?

 

Trust me - zwykły VPS'ik w OVH to co innego, a ping 1-50ms nie robi kompletnie żadnej różnicy.

 

Parametry VoiceVPS'a? Współdzielone, z lekkim limitem CPU - dostosowane pod hosting teamspeak'ów - niezależnie od tego ile slotów byś tam nie miał czy ilu user'ów albo najwyższe kodeki i szyfrowanie AES'em - CPU, RAM'u i łącza Ci starczy spokojnie i o takie rzeczy nie musisz się martwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie tylko lvlup.pro w lokalizacji FR (OVH) ponieważ ich KVM są postawione na serwerach dedykowanych OVH z serii GAME plus możesz do nich napisać o dodatkową ochronę aplikacji TeamSpeak3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×