Skocz do zawartości

Polecane posty

Też ktoś ma ostatni backup z 14 lipca? wtedy serwer nie mógł się z bazą połączyć i się obawiam trochę o dane, szkoda że dopiero teraz to zauważyłem

Edit: Fałszywy alarm, jestem ślepy. BTW mam nadzieję że przy okazji pojawi się PHP 7.0

Edytowano przez protoplasta (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Ogólnie jest coś takiego jak wsparcie techniczne. Ale wracając do tematu wszystko jest już w jak najlepszym porządku. Problem dotyczył wymiany ruchu po HTTP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Hej

 

Ogólnie jest coś takiego jak wsparcie techniczne. Ale wracając do tematu wszystko jest już w jak najlepszym porządku. Problem dotyczył wymiany ruchu po HTTP.

 

Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś do supportu via forum wht? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też ktoś ma ostatni backup z 14 lipca? wtedy serwer nie mógł się z bazą połączyć i się obawiam trochę o dane, szkoda że dopiero teraz to zauważyłem

Edit: Fałszywy alarm, jestem ślepy. BTW mam nadzieję że przy okazji pojawi się PHP 7.0

 

Backup w przypadku problemu zapisze dane lokalnie a kolejna próbę system podniesie po około 40 minutach i umieści ją zdalnie razem z pozostałymi z poprzednich dni o ile funkcja jest uruchomiona. Jak nie jest wystarczy to zgłosić.

 

 

Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś do supportu via forum wht? :D

 

Hm, wiesz od czasu kiedy kori że tak powiem poszedł cisza i spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×