Skocz do zawartości
mrkamil

Wybór hostingu dla 20 moich stron

Polecane posty

Witam, już wiem gdzie będe trzymał domeny teraz mam pytanie co do hostingu. Z racji tego że macie większe doświadczenie to z chęcią wysłucham waszych opinii :)

 

Potrzebuje serwera na 20 stron : czy któryś z tych hostingów będzie wystarczający, jeśli korzystaliście z obydwu, to jaki jest Waszym zdaniem lepszy?

 

1 : https://futurehost.pl/serwery-reseller : Reseller Standard M

2: http://www.whmcs.jchost.pl/web-hosting.php : MaXi SSD

 

Dzięki wielkie za odpowiedź !

Edytowano przez mrkamil (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Moim zdaniem FutureHost, korzystałem przez pół roku. 0 padów, w dodatku support błyskawicznie pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Futurehost słabo radzą sobie z DDOS.

TO znaczy w większości przypadków wypowiadają umowę "niewygodnym" klientom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To muszą ich mieć mało skoro nie mają ani jednej negatywnej opinii i za to aż 673 pozytywne. Nie widziałem u nich nigdy żadnej negatywnej, nawet przez kilka minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

może dlatego ,że za pozytywną opinie na WHT dają rabat ? bynajmniej tak było jeszcze jakiś czas temu.... jchost też bodajże wprowadziło coś takiego... więc wiarygodność takich opini można .... wiadomo co z nimi zrobić :)

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony na przykład my nie obiecujemy rabatów za opinie na WHT, a mamy ponad 850 pozytywnych opinii na WHT - może po prostu Klienci tam też są zadowoleni ;)

 

A wracając do Twojego pytania: polecalibyśmy jeszcze zwrócić kwestię na GIODO - bo jak szukasz tego pod wielu Klientów, to możliwe, że któryś potrzebowałby umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych. A jeśli tam takiej nie będziesz miał z operatorem hostingu, to byłoby Ci trudno zapewnić takową dla Klienta.

 

Zapraszamy także przy okazji do zapoznania się naszą ofertą resellerską:

https://www.hekko.pl/hosting_reseller.html

Jako uczestnik forum WHT możesz uzyskać 50% rabatu na rejestrację takiego konta w pierwszym cyklu rozliczeniowym, w razie pytań zapraszamy na priv.

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tamtych firm nie korzystałem, ale Hekko też mogę polecić siedzę u nich od wielu lat, nic złego się nie dzieje, serwer jest stabilny.

W tym momencie mam 4 konta, jedno nawet wczoraj zakładałem. Wszystko jak na razie śmiga.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co sugerujecie vpsa skoro gość chce dzielone? Pewnie wie jakie obciążenie mu generują serwisy, co nie?

A zresztą - od dawna się nie wypowiada w temacie, więc pewnie już ma to ogarnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×