Skocz do zawartości
mrkamil

Gdzie zarejestrować domeny ?

Polecane posty

Też polecam OVH, chociażby dlatego, że w tym roku za domenę i hosting zapłaciłem 120zł, a w przyszłym zapłacę tylko 50zł więcej za taki pakiet. Więc można samemu odpowiedzieć. Jak porównałem ceny u innych to albo jest coś z ograniczeniami, albo okazuje się że w tym roku płacę 1zł, ale w przyszłym 400zł.

Korzystam z domeny i hostingu od września i jak narazie nie zauważyłem problemów, oczywiście po za tymi moimi problemami. Z pomocą techniczną też nie ma problemu, chłopaki podpowiadają w razie problemów. Faktem jest tylko jedno że czasami trzeba poczekać dzień na odpowiedź, ale to już zależy od użytkownika, jestem w gorącej wodzie kąpany więc mnie to delikatnie wkurza, ale takie schłodzenie zimna wodą przydaje się.

 

OVH Polecam!!!

Edytowano przez backshift (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy potrzebują tak dużo pojemności jak ty

spokojnie można się zmieścić do 100zł domena ovh + inny hosting

a przy prostej stronie wizytówce to nawet 50zł wystarczy, w ovh chyba jest 10MB free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy potrzebują tak dużo pojemności jak ty

spokojnie można się zmieścić do 100zł domena ovh + inny hosting

a przy prostej stronie wizytówce to nawet 50zł wystarczy, w ovh chyba jest 10MB free

Zgodzę się z Tobą. Jednak czasami warto pomyśleć na przyszłość niż później bawić się w dziwne przenosiny z problemami. To tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×