Skocz do zawartości
SzymonD

Zarządzanie projektami i czasem - jaki system / skrypt / CRM / CMS ?

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję rozwiązania do zarządzania projektami oraz czasem. Obecnie korzystam z platformy Redmine.

Dostosowany jest idealnie do moich potrzeb, lecz niestety zmuszony jestem się z nim rozstać poprzez zmianę dostawcy hostingu.

 

Jakie rozwiązania polecacie? Widziałem już różnego rodzaju skrypty, systemy CRM, ale nie mogę nic konkretnego znaleźć i wybrać. Zawsze problem jest ze zliczaniem czasu z projektów....

 

Moje wymagania:

  • Tworzenie profili dla firm lub ich pracowników dla których świadczę usługi
  • Licznik czasu spędzonego nad projektem
  • Powiadomienie klienta o zmianach wprowadzanych w projekcie, dodawanie notatek itd.
  • Możliwość wygenerowania raportu miesięcznego (lub tylko informacja na ekranie) dot. poświęconego czasu pracy dla danej firmy.
    np. dla firmy XXX zrobiłem 5 projektów w ciągu miesiąca. W raporcie powinny być już zsumowane godziny za te 5 projektów ale tylko za dany miesiąc. Dlaczego ten punkt jest ważny? Ponieważ każdej z firm, ktorą obsługuję na koniec miesiąca wystawiam FV z podliczoną ilością godzin jaką dla nich poświęciłem, a mam płacone za roboczogodzinę.
  • Aplikacja powinna być napisana w języku PHP, Java, z bazą Mysql. - rozwiązania typu Redmine nie wchodzą w grę.
  • Mile widziane inne dodatki, takie jak czat, przesyłanie plików - ale tutaj przeżyję bez ulepszeń.

 

Czekam na Wasze propozycje i opinie na temat rozwiązań z których korzystacie.

Pozdrawiam
Szymon

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również jira + jira agile.

 

Nie ma już jira+agile ;) Jest jira software (czyli integracja tych dwóch w jedno).

 

Również polecę. Tylko pytanie, czy przy twoich założeniach nie będzie ona dla Ciebie za droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

True. Jak kupowałem licencję, to jeszcze było Konradzie. A faktycznie mailing wysyłali w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Korzystasz z niej na co dzień?

Korzystam na co dzień w firmie + po godzinach do swoich projektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i podpowiedzi. Jira wychodzi zbyt drogo. Mam więcej niż 25 użytkowników. A w takim przypadku zapłacę krocie, hostując Jirę u siebie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Jira nie aż taka droga, z innych sensownych rozwiązań zostaje tylko Redmine + jakieś pluginy np. Agile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Już zdecydowałem.

Poszukam czegoś w PHP na Codecanyon i poproszę o dostosowanie do moich potrzeb. Cena będzie w granicach 300-400$, ale będzie pro i pod moje wymagania. :) I będę hostować u siebie, bez dodatkowych opłat.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×