Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TheMegaCherry

Zmienianie CSSów strony w czasie rzeczywistym - jak?

Polecane posty

Witajcie,



Próbuje osiągnąć taki efekt, że jest pewna strona X (nie jest moją stroną), którą lekko zmodyfikowałem po przez CSS, który znajduje się pod przyciskiem "Zbadaj element", lecz jak wiadomo gdy odświeże stronę to wróci ona do swojego pierwotnego wyglądu, a chciałbym by przy każdym wczytaniu strony X wczytywał się mój zmodyfikowany CSS tej strony.



Jak to uczynić?



PS: Wiem, że jest to możliwe, gdyż istnieją nawet wtyczki do przeglądarek, które zmieniają wygląd np Facebooka w czasie rzeczywistym ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na userstyles.org znajdziesz wtyczki, instrukcje i gotowe style.

 

Wielkie dzięki ;)

A wiesz może czy jest jakiś sposób / wtyczka, którą wyłączę zbędne skrypty ze strony takie jak statystyki Google czy inne rzeczy, które tylko spowalniają wczytywanie strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uBlock

 

Nie chce blokować reklam, bo z tym sobie już sam poradziłem, ale chodzi mi o same skrypty, bo z tego co wiem to ta wtyczka wyłącza reklamy :P

Czy we wtyczce "NoScript Security Suite" mogę sobie ustawić, które skrypty ma blokować a które nie?

 

EDIT: Dobra już sobie poradziłem :D

 

Mam jeszcze jedno ostatnie pytanie:

Co trzeba zrobić, by po ponownym włączeniu komputera, gdy kliknę by otworzyć Firefox'a odtworzą mi się wszystkie okna przeglądarki ze stronami, w tych samych rozmiarach i w tych samych miejscach co miałem przed wyłączeniem wcześniej komputera?

Edytowano przez TheMegaCherry (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

z tego co wiem to ta wtyczka wyłącza reklamy :P

 

To źle wiesz. Wyłączysz co sobie ustawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×